iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Muhabbet kuşum öldü

GüzelKuş

Forum Sakini
Mesajlar
1,047
Çözümler
3
Tepki puanı
836
Yaş
29
Konum
Ankara
Malesef dün öldü. 5 yıllık kuşum hatta 6 yıllık. Ayakları tutmadı sonra öldü aynı gün 4-5 saat sonra. 4 sene öncede aynı şekilde başka kuşum öldü.

Her türlü kalamar balık gaga taşı kaliteli yemler ve özgür hayat imkanı ile mutlu hayat yaşadı. Benim merak ettiğim eceli ile mi öldü ? b vitamin eksikliği olunca ayağa felç oluyor aynı 2 kuşumdada oldu sonra iştahı kesiyor akşama ölüyorlar. Eceli ile ölen kuşlar nasıl ölüyor acaba aynı şekilde mi ? yoksa 2 kuşumda b vitamin eksikliği yüzünden mi öldü oda felç yapıyor ayakları.

Bir tane kuşum kaldı onuda kaybetmek istemiyorum b vitamin aldım artık suyuna damlatacam 2 günde 1 yıkamam lazım galiba ? her gün sebze meyve veririm vitamin alırdı 2 kuşumda. ama b vitamin yumurta yemezdi. Ahh hayat ..
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,882
Çözümler
36
Tepki puanı
10,522
Yaş
29
Konum
Ankara
Başınız sağolsun. :( Bunun birçok sebebi olabilir. Vitamin eksikliği genelde ölüme götürmez. Büyük ihtimal eceliyle ölmüştür çünkü bir organda meydana gelen aksaklık yaşama süresini kısaltıyor yahut bitiriyor. Ayaklarda kuşlar için en önemli nokta olduğundan felç bile olsaydı yaşaması imkansızdı. Neden bu duruma gelmiş olabilir sorusunu aslında biz site sormalıyız. Uçuş yaparken çarpıp düştü ve sonrası bu problem mi doğdu?cereyanda mı kaldı?, yetersiz beslenme ve bakım problemlerinden mi kaynaklandı? bunun gibi sorulara cevap bulmanız gerekir.
 
Üst Alt