Muhabbet kuşum sadece su içiyor ve kusuyor

Nurçilem

Yeni Üye
Muhanbet kuşum sadece su içiyor ve kusuyor zift renginde ishal hiç halide yok yem yemiyor lütfen yardımcı olur musunuz veteriner bulamamdım bu saattr

iyi akşamlar, kusma durumu ve ileri seviye ishal belirtileri ne yazık ki geç kalınmış bir durumun göstergesi. Megabakterinin ilerlemiş olduğunun belirtilerinden biridir. Göğüs kemiği sivrileşmiş mi acaba kontrol edebilir misiniz?

Birde iç kanamalı durumlarda zift karası dışkı görülür.
Kuş Dışkılarına göre Hastalık Teşhisi

bu konudan eşleme yapabilirsiniz. İlk yapılabilecek bir şeyler yemesini sağlamak ya da elle besleme yapmak gerekiyor. Bundan sonrası veteriner gözetimi gerektirir.

Oyla 0
iyi akşamlar, kusma durumu ve ileri seviye ishal belirtileri ne yazık ki geç kalınmış bir durumun göstergesi. Megabakterinin ilerlemiş olduğunun belirtilerinden biridir. Göğüs kemiği sivrileşmiş mi acaba kontrol edebilir misiniz?

Birde iç kanamalı durumlarda zift karası dışkı görülür.
Kuş Dışkılarına göre Hastalık Teşhisi

bu konudan eşleme yapabilirsiniz. İlk yapılabilecek bir şeyler yemesini sağlamak ya da elle besleme yapmak gerekiyor. Bundan sonrası veteriner gözetimi gerektirir.
Sivrilik yok ama sadece kusması var ve yem yemiyor sürekli su içiyor onu da kusuyor zaten isterseniz fotoğrafını atabilirim

Oyla 0
Sivrilik yok ama sadece kusması var ve yem yemiyor sürekli su içiyor onu da kusuyor zaten isterseniz fotoğrafını atabilirim
Yemiyor ellede zorla agzina itmeye çalışıyorum diliyle atıyor vitamin verdim suyuna ekledim birde elma sirkesi ikinci suyuna ekledim bekliyorum düzelir diye sabah olsun hemen veterinere gidecem bişey olmaz dimi iç kanamaysa ne olur peki hiç ezmedim ellemedim bugün nasıl olur iç kanama anlamadım

Oyla 0
Yemiyor ellede zorla agzina itmeye çalışıyorum diliyle atıyor vitamin verdim suyuna ekledim birde elma sirkesi ikinci suyuna ekledim bekliyorum düzelir diye sabah olsun hemen veterinere gidecem bişey olmaz dimi iç kanamaysa ne olur peki hiç ezmedim ellemedim bugün nasıl olur iç kanama anlamadım
Ve sivriliği neden sordunuz ölürmü

Oyla 0
Sivrilik halk dilinde kuruma dedikleri bakterisel bir problemde sivrilik, zayiflama oluyor. Tedavisi var ama zor bir süreci var. Yediği yemin taze olduğundan emin misiniz? Yem yememe sorunu ciddi bir problem elle besleme aparatı alip, mama hazirlayip vermelisiniz

Oyla 0
Sivrilik halk dilinde kuruma dedikleri bakterisel bir problemde sivrilik, zayiflama oluyor. Tedavisi var ama zor bir süreci var. Yediği yemin taze olduğundan emin misiniz? Yem yememe sorunu ciddi bir problem elle besleme aparatı alip, mama hazirlayip vermelisiniz
Simdi veterinerden geldik ciğerlerinden sürtünme varmış korkutuğum olmadı ben iç kanamadan vs korkuyorum ilaç ve avimineral verdi kullanacam bakalım yem yemiyor vitamin onun işrahını açar dedi

Oyla 0
Tecrübelerimden yola çıkarak söyleyeceğim bir şekilde elle besleme aparatı alıp beslemeye çalışın yemiyorsa. Veya dal darı vererek birşeyler yemesine katkıda bulunmalısınız. Yulafta verilebilir. Neden bunu diyorum ilaç için biraz daha güçlü bir bünye gerekiyor. Aç kuşa antibiyotik vb. ilaçlar verildiğinde çok bitkin düşüyor ya da olumsuz sonuçlanabiliyor. :(
Örnek bir video

Oyla 0