Muhabbet Kuşum sağlıklımı ? Kursağı şiş

Mertc1nar

Yeni Üye
Merhaba,öuhabbet kuşum henüz 7 günlük kursağı ağzını açarak hafif hafif o havayı boşaltmaya çalıştık ama işe yaramadı mideside çok şiş duruyor bu konu hakkında bilgisi olan bir söyleyebilirmi normalmi acaba yoksa anormal bir durum mevcut mu ?

Ekli dosyalar

• IMG_1187.jpeg
    IMG_1187.jpeg
    340.4 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_1189.jpeg
    IMG_1189.jpeg
    415.9 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba kursağı hava dolmuş yavaşca ağzını açtığında düzenli ve şiddetli olmayacak şekilde bastırın geçecektir eğer tekrardan hava dolarsa bunu hava kalmayana kadar devam ettirin şuan için bir sorun görünmüyor onu. Haricinde

Merhaba kursağı hava dolmuş yavaşca ağzını açtığında düzenli ve şiddetli olmayacak şekilde bastırın geçecektir eğer tekrardan hava dolarsa bunu hava kalmayana kadar devam ettirin şuan için bir sorun görünmüyor onu. Haricinde
Merhaba,cevabınız için çok teşekkürler.Fakat biz bir türlü havayı boşaltamadık ağzını hafifçe açıyoruz yavaş yavaş bastırıyoruz ama çıkmıyor.

Yakın zamanda böyle bir sorun ile karşılaştığımda keşke video cekseydim size de yardımcı olurdu YouTube den bakabilirsiniz isterseniz

başıma bir kez gelmişti. Şuan aşırı şişmeniz yok ancak olabilir. Deneyimsiz anne baba kuşlarda veya kursak enfeksiyonları olan anaçlarda gözlemlenen bir sorun. Arkadaşımızın dediği gibi havayı boşaltınız. Anne babaya da ilaç vermeniz gerekiyor. Triflucan gibi.
bir de başka bir ilaçla çözüm bulan var

başıma bir kez gelmişti. Şuan aşırı şişmeniz yok ancak olabilir. Deneyimsiz anne baba kuşlarda veya kursak enfeksiyonları olan anaçlarda gözlemlenen bir sorun. Arkadaşımızın dediği gibi havayı boşaltınız. Anne babaya da ilaç vermeniz gerekiyor. Triflucan gibi.
bir de başka bir ilaçla çözüm bulan var
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler,fakat anne baba gayet sağlıklı ilaç vermem konusunda eminmisiniz acaba ?

bu sorun anne veya babadan dolayı taşınan bir sorun olarak gözlemleniyor. Bebek için doğrudan ilaç kullanımı risk taşıyor.
Dün boşalttım bugünde boşalttım şuanda bu şekilde sağlığı yerinde gibimi acaba ?

Ekli dosyalar

• IMG_1216.jpeg
    IMG_1216.jpeg
    395.7 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_1215.jpeg
    IMG_1215.jpeg
    497.4 KB · Görüntüleme: 5