Muhabbet kuşum un dışkı sorunu

HATİCE kübra

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar merhaba. Kuşunun dışkısı sulu ve yapışkan bir kıvamda geliyor sebebi ne olabilir ne yapmalıyım? Hareketlerinde bir anormallik yok. Keyfi yerinde

Ekli dosyalar

• IMG_20220711_131622.jpg
    IMG_20220711_131622.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 5
Farklı bir besin tüketti mi şu sıralar?
Probiyotik, elektrolit + prebiyotiklerle toparlar gibi duruyor.
Yok hiç farklı bir şey vermiyorum yemi aynı, darı ve kraker veriyorum her zamankinden. Banyo yapması için su hazırladım bir gün küçük daha ilk defa yaptı. Kendisi girdi çıktı acaba üşümüş olabilir mi? O günden sonra oldu. Vitamin olarak suyuna toz vitamini var onu atıyorum
Farklı bir besin tüketti mi şu sıralar?
Probiyotik, elektrolit + prebiyotiklerle toparlar gibi duruyor.
Bu da vitamini

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220711_141447.jpg
    Screenshot_20220711_141447.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 2
Evet üşütme sonrası ishal beklendik bir durum ancak toparlaması lazımdı. Vitamin skt kontrol ediniz ve sulukta 8 saatten fazla kalmadığına emin olunuz. Tavsiye olarak ek bir vitamin / ilaç suluğu alınız. Vitamin grubu ürünler suluğun ömrünü oldukça azaltıyor ve kalıntısı iyi temizlenmezse sağlıksız koşullar doğurabiliyor.

Evet üşütme sonrası ishal beklendik bir durum ancak toparlaması lazımdı. Vitamin skt kontrol ediniz ve sulukta 8 saatten fazla kalmadığına emin olunuz. Tavsiye olarak ek bir vitamin / ilaç suluğu alınız. Vitamin grubu ürünler suluğun ömrünü oldukça azaltıyor ve kalıntısı iyi temizlenmezse sağlıksız koşullar doğurabiliyor.
Skt sorun yok evet sürekli değişiyorum içme suyunu çok dikkat ediyorum şuan ekstra yapabileceğim bir şey var mı acaba

Dediğim gibi 2-3 güne probiyotiki elektrolit gibi yem premiksleriyle toparlamazsa ilaç kullanmanız gerekiyor.
bu tarif geçici olarak denenebilir. Üzüm şekeri yerine az oranda bal/pekmez tercih edilebilir.

Dediğim gibi 2-3 güne probiyotiki elektrolit gibi yem premiksleriyle toparlamazsa ilaç kullanmanız gerekiyor.
bu tarif geçici olarak denenebilir. Üzüm şekeri yerine az oranda bal/pekmez tercih

bu tarif geçici olarak denenebilir. Üzüm şekeri yerine az oranda bal/pekmez tercih edilebilir.
Teşekkür ederimm bugün deneyeceğim iyi gelir inşallah

Probiyotik için