iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

Muhabbet kuşum ve banyo

GüzelKuş

Veteran
Mesajlar
2,164
Çözümler
3
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Arkadaşlar muhabbet kuşumu zaman zaman lavaboya götürüyorum suyu ılık yapıyor avucuna su dolduruyorum hemen iniyor suya kanatlarını açıyor kendini hafifçe ıslatıyor sonra hemen kaçıyor omzuma sonra ben tekrar alıyorum gene suya giriyor ama tekrar çıkıyor aslında yıkanmak istiyor ama korkuyor mudur nedir internetten bakıyorum bazı kuşlar çok su ile oynuyor bu karakter ile mi alakalı yoksa korkuyor mu teşekkür ederim
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
16,634
Çözümler
89
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Bence siz iyi bir yol katetmişsiniz. Tavsiyem avuç içinde değil ama lavabo giderini kapatıp az bir suyla kendinin yıkanmasını sağlamak onun için daha keyifli olacaktır. Kafesine banyoluk takılabilir. Hem istediği zaman kendisi yıkanacaktır. Örneğin benim kuşlarım yıkanmayı sevmediği için spreyle onları hafiften ıslatıyorum. Korksa sizinle banyoya bile gelmezdi. Dediğiniz gibi karakter ve birazda banyo havasında olup olmama durumu. Tavsiyem bu aylarda banyo yaptırmayı bırakın. Çünkü üşütmeleri daha kolay soğuk havalarda. Dikkat ediniz. Altta ki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.
Muhabbet Kuşlarında Banyo
 
Üst Alt