iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Muhabbet kuşuma arkadaş(eş) almalımıyım

GüzelKuş

Forum Sakini
Katılım
4 Tem 2017
Mesajlar
1,047
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
2 -2,5 yaşlarında erkek muhabbet kuşum var. Kuşumla çok ilgilenemedim ve artık ilgilenmeye başladım.Elime geliyor kafes dışında uçuyor falan.Onun yanına bir kuş daha almak istiyorum tercihen dişi almak istiyorum.Dişi kuş alırsam birbirleriyle kavga ederler mi ya da alışırlarsa yumurtlama işi nasıl olur çünkü kuşların yumurtlamalarını çok istemiyorum.Ne yapabilirim? Bu arada eğer dişi kuş alırsam kuşumun istediği bir kuş alacağım
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
9,024
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, öncelikle şunu belirtmek gerekir. Muhabbet kuşları sürü kuşu olduğu için zaten tek bakılmamalıdır. Yanına bir dişi almanız doğru karar olacaktır. Eğer yavru istemiyorsanız yuvalık takmazsınız. Yumurtlayabilir bu süreçte de fakat yavru çıkmayacaktır. Kuşu siz seçmek yerine siz kuşunuzu bir üretici yahut petshop'a götürüp kendisi seçmesine izin verin. Beğendiği dişiyle şiddetli kavgalar yaşamayacaktır. Tabi bunun garantisi olmaz yinede :D . İyi gözlemlemek gerekiyor.
 
Üst Alt