Muhabbet Kuşumu Kaybettim

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

GüzelKuş

Veteran
3 yaşında bi kuşum vardı öyle nazlım öyle sakindi ki ona ayrı bi düşkündüm
2 gün önce ayaklarında iltihap oluştu kafeslerine çok iyi baktım minik dostlarımada aynı şekilde,2 veterinere götürdüm ikiside bişey anlamadı çoğu veteriner m.kuşları ile ilgilenmiyo terramycin krem kullandım vitamin verdim olmadı ne yaptımsa kurtaramadım kızımı 3 saat önce kaybettimcanımdan can gitti ağlamaktan gözlerim şişti gözlerim onu arıyo hasta olduklarında uyumazdım hiç sabaha kadar anne olmak gibi bir şansım yok bende m.kuşlarına annelik yaptım 5 yavrum daha var onları elime alıp ağladım nasıl alışıcam yokluğuna kızımın hiç bilmiyorum boğuyo ev beni o benim nazlı kızımdı canım acıyo :(

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
kaybınız için çok üzüldüm :( Umarım diğer yavrularınızla çok uzun seneler geçirirsiniz.

Damla Y.

Forum Sakini
Çok üzüldüm :( Hiç birşeyleri yokken bir anda gitmeleri çok üzücü oluyor. Başınız sağolsun

shangri

iyikus.com Üyesi
Benim de kızımın kanadinin altinda iltihap olustu. Veterinere de gittim antibiyotik verdiler ama... 15 mart Cuma gunu sabah kalktim, tunegindeydi parmagimi uzattim geldi ve sonra avucuma birakti kendini... 5 yasindaydi bugune kadar en ufak bir problemi bile olmadi. Simdi yok, her baktigimda diger kuslarima yuregim sizliyor. kimisi aman gecer diyor. Tabii ki zamanla gececek ama emek ve sevgi verdigin her ne ise onu kaybetmek cok agir geliyor...

Ekli dosyalar

• 69C5BC01-5D52-4E9F-B0E5-65370BA81CE0.jpeg
    69C5BC01-5D52-4E9F-B0E5-65370BA81CE0.jpeg
    58.3 KB · Görüntüleme: 14

Halil Yildiz

iyikus.com Üyesi
Benim de kızımın kanadinin altinda iltihap olustu. Veterinere de gittim antibiyotik verdiler ama... 15 mart Cuma gunu sabah kalktim, tunegindeydi parmagimi uzattim geldi ve sonra avucuma birakti kendini... 5 yasindaydi bugune kadar en ufak bir problemi bile olmadi. Simdi yok, her baktigimda diger kuslarima yuregim sizliyor. kimisi aman gecer diyor. Tabii ki zamanla gececek ama emek ve sevgi verdigin her ne ise onu kaybetmek cok agir geliyor...
Çok üzüldüm. Başınız sağolsun