Muhabbet kusumun kafesi yere dustukten sonra garip davranmaya basladi

dururueu

Yeni Üye
Muhabbet kusum evde kopegimizle anlasamadigi icin ve orada daha cok ses olucagi icin yalniz hissetmesin diye isyerimizde duvara asili duruyordu bir gun calisanlardan biri kafesi dusurmus, kafes dustukten sonra garip hareketleri vardi durgunlasmisti ama bir sure sonra toparlamisti kendini normale donmustu
bu olaydan sonra geri eve getirdik kusu ucmasi icin saldik kafesinden ama ucayim derken duvara aynaya carpti falan bundan sonrasinda da sikinti olmadi yine eski haline dondu ama sonra bir anda asiri derecede hareketleri gariplesti su an ne ucabiliyo ne yuruyebiliyo ne herhangi bir ses cikariyo ne uyuyabiliyo bu konuda ne yapabilirim hic bilmiyorum kafesin asagisinda duruyo hep ayakta dururken dengesini kaybediyo bi one bi geriye sallaniyo uyurken surekli sanki kafesten dustugu an onune geliyomus gibi zipliyo kanat aciyo titriyo arada bir kafasiyla garip hareketler yapiyo ailem kafes dustukten sonra zihinswl hasar aldigini kafa travmasi gecirmis olabilicegini duzelmiyicegini soyluyo sadece kafes dustukten sonra birkez veterinere goturmuslerdi onda da bir sey yapamayacaklarini spyleyip gondermisler ondan dolayi benim yapabilicegim bir sey var mi cok uzuluyorum onu boyle gordukce:((

Kuşunuz kötü durumda bu şekilde çok enerji harcıyor kafese koyun tünekleri çıkarın kuşunuz ferc geçirmiş ve başına birden fazla olay gelmiş 😕
Açıkçası bende sinir sisteminin hasar aldığını düşünüyorum
Kanatlı uzmana görürsünüz mü?