Rustem27

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum yaklaşık bir gündür böyle sesler çıkarıyor aşağıda videosunu paylaştım hareketleri böyle. Neyi olduğunu anlamıyorum yardım edebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi nesi var neler yapmam gerekir. Şimdiden teşekkür ederim herkese

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Dişi olsaydı yumurtlayacak derdim lakin ilerlemiş bir solunum yolu sorunu gibi görünüyor. Ekstradan başka problemlerde olabilir. Bu tip ilerlemiş sesli vakalarda gecikmeden veteriner öneririm.
Hipradoxi S gibi ürünler kullanılabilir lakin alabileceğiniz yerler eczane değil ne yazık ki :(
Devamlı mı böyle yoksa siz yaklaştıkça mı böyle yapıyor? Ne süredir bu şekilde? Videoda erkek gibi görünüyor. Cinsiyet teyit ederseniz sevinirim.

Oyla 0

Rustem27

Yeni Üye
Dişi olsaydı yumurtlayacak derdim lakin ilerlemiş bir solunum yolu sorunu gibi görünüyor. Ekstradan başka problemlerde olabilir. Bu tip ilerlemiş sesli vakalarda gecikmeden veteriner öneririm.
Hipradoxi S gibi ürünler kullanılabilir lakin alabileceğiniz yerler eczane değil ne yazık ki :(
Devamlı mı böyle yoksa siz yaklaştıkça mı böyle yapıyor? Ne süredir bu şekilde? Videoda erkek gibi görünüyor. Cinsiyet teyit ederseniz sevinirim.
Cinsiyeti erkek. Bu sabahtan beri böyle yaklaşık 20 saattir falan yani. Yaklaşınca değil sürekli böyle sesler çıkarıyor. İshali de yok şu anda. Hareketleri falan çok halsiz değil

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Tamamıyla solunum yolu problemi o halde. Tetra& macrol, hipradoxi gibi ürünler denenebilir. Facebook üzerinden satanlar olabiliyor hiprodoxi s i

Oyla 0