muhabbet kusumun yemi nasıl?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hayel.E
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Etiketler Etiketler
    yem
bu yem sarı darı ağırlıklı bir yem anlaşılan. Marka hiç duymadım, ancak karışımın zenginleşmesi gerekiyor.
Versele Laga jo mannes damgalı yemleri, king, natural, benelux gibi markalar tercih edilebilir.

bu yem sarı darı ağırlıklı bir yem anlaşılan. Marka hiç duymadım, ancak karışımın zenginleşmesi gerekiyor.
Versele Laga jo mannes damgalı yemleri, king, natural, benelu gibi markalar tercih edilebilir.
Dari agirliklimi?Azerbaycanlıyım belki bu yuzdeb duymamıs olabilirsiniz?Ilk acik yem kullaniyodum.eskiden.ama sonrs kurt oldugunu gordugum icin bu yeme gectim artik kac aydir bunu kullsniyorum oldugum sehirde malesef fazla phetshop gormedim 2-3 tane olabilir.veterinere hic rastlamadim?

Dari agirliklimi?Azerbaycanlıyım belki bu yuzdeb duymamıs olabilirsiniz?Ilk acik yem kullaniyodum.eskiden.ama sonrs kurt oldugunu gordugum icin bu yeme gectim artik kac aydir bunu kullsniyorum oldugum sehirde malesef fazla phetshop gormedim 2-3 tane olabilir.veterinere hic rastlamadim?
aa anladım. Yemi keyifle yiyorlar, içinden tohum seçmiyorlarsa ve elinizle biraz yemle oynadığınızda toz bırakmıyorsa kullanılabilir bir yem.