muhabbet kuşun burnunda bir et parçası var

Merve B.

Veteran
Dişininki normal bir durum.Üzerindeki kabuğu atacak.Eğer kolay atlatsın derseniz vazalin sürebilirsiniz.Gözüne ve burun deliklerine dikkat ederek.Ancak erkekte bahsettiğüniz eti göremedim

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
merhaba, dişi kuşların kabuksu bir yapı olabiliyor ceresinde. Herhangi bir sorun yok. Bu kahvemsilik kızıştığının göstergesidir. Aynı zamanda yetişkin bir kuş olduğunun. Erkek kuş içinde bir şey göremedim. Sol burun deliği üstünde bir leke var ama fotoğraftan anlayamadım.

Oyla 0

Mehmet yavuz

iyikus.com Üyesi
merhaba, dişi kuşların kabuksu bir yapı olabiliyor ceresinde. Herhangi bir sorun yok. Bu kahvemsilik kızıştığının göstergesidir. Aynı zamanda yetişkin bir kuş olduğunun. Erkek kuş içinde bir şey göremedim. Sol burun deliği üstünde bir leke var ama fotoğraftan anlayamadım.
Teşekürler ben bi foto daha atayı.
Lütfen yardım edin dişiyle gagalaşırkrn burnu tekrar kanadı ama çok değil kan skmadı bile

Oyla 0

Mehmet yavuz

iyikus.com Üyesi
Teşekürler ben bi foto daha atayı.
Lütfen yardım edin dişiyle gagalaşırkrn burnu tekrar kanadı ama çok değil kan skmadı b

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kontrol atında tutun derim. Kavralar kanlı oluyorsa bir süre ayrılabilirler.

Oyla 0