iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Muhabbet Kuşuna bakmayan Veteriner

GüzelKuş

Forum Sakini
Mesajlar
1,047
Çözümler
3
Tepki puanı
836
Yaş
29
Konum
Ankara
Öncelikle iyi günler. Gerçekten anlamadığım bi konuda sizinde yardımınızı istiyorum. Bir veteriner muhabbet kuşuna bakmıyoruz diye nasıl söyleyebilir. Sadece kedi ve köpeklere bakıyoruz diyor herif bana. Delirdim bende. Bikaç örneğine rasladım bunun. Bu veterinerlere ders verilirken aman muhabbet kuşlarına bakmayın mı diyorlar acaba. Isparta'da bir tane veteriner bulamadım. Kuşum daha yavru bir sorunu olup olmadığını kontrol amaçlı göstermek istedim ama gösterebiliceğim bir yer yok. Isparta'da yaşayıp da önerisi olan varsa çok sevinirim.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,790
Çözümler
34
Tepki puanı
10,437
Yaş
29
Konum
Ankara
Ne yazık ki çoğu veteriner küçük kanatlılarla ilgilenmiyor. Sebebi bilip bilmemelerinden ziyade risk almak istememelerinden kaynaklanıyor olabilir. Malum oldukça hassaslar. Tabi birde uzmanlık alanı kuşlar üzerine olan fazla veteriner hekim yok. Isparta Veteriner Hekimleri Birliğine şikayet edebilirsiniz. Sonuç alınabilir mi bilmiyorum ama umarım kuşunuzla ilgilenebilecek bir yeri kısa sürede bulursunuz.
 
Üst Alt