iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Muhabbet Kuşunun Bir Ricası Var?

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
muhabbetkusurica.jpg
  • Ömrüm kısa sürer, senden her uzak kalışım beni üzer. Beni almadan önce bunu iyi düşün.​
  • Bana seninle dost olup, anlaşabileceğim kadar süre ver.​
  • Beni ailem veya arkadaşlarımdan sen ayırdın, beni korkutma içimde güven duygusu oluştur.​
  • Bana hiç bir zaman darılma ve beni cezalandırmak için kafesime kapatma.​
  • Senin eşin, işin, arkadaşların var. Benim kimsem yok, hayatımda yalnız sen varsın. İlgilenemeyeceksen yanıma bir arkadaş al.​
  • Ara sıra benimle konuş, bana ilgi göster yoksa konuşmayı nasıl öğrenebilirim.​
  • Bebeklerin ne kadar zamanda konuştuğunu unutma, bana da zaman tanı.​
  • Bana kuş beyinli diye hakaret etme, göreceksin bende sizler kadar akıllıyım.​
  • Beni hava alayım diye balkona çıkarma, güneşte bırakma hastalanabilirim.​
  • Yemi mi, suyumu, taşımı, kumumu unutma.Çünkü ben kuş kumu ile yemlerimi öğütürüm.​
  • Bana kıvırcık salata, marul verme, düşün bunları yersen sende ishal olursun.​
  • Yemi mi topraklı saksıda çimlendir de ver, hani okulda pamuk arasında tahıl çimlendirirdiniz ya öyle.​
  • İhtiyarladığımda beni başkalarına verme, benimle ilgilen, unutma ki bir gün sende yaşlanacaksın.​
  • Zor anlarımda yanımda ol, yanıma arkadaş alalım ama unutma ben eşimi kendim seçerim.​
  • Hastalandığımda özen göster. Görevini yap. Unutma ben HAYVANIM sense İNSAN.​
  • Ölümden korkma ibret al. (içim kaldırmaz ben görmeden ne olursa olsun) deme.​
  • SENİNLE BİRLİKTE ÖLÜM BİLE DAHA KOLAY​

Eyunal

Forum Sakini
Kesinlikle çok zekiler , neyle yemek yediğinizi neyle içecek ictiginizi kimin hangi odada olduğunu , kimin nasıl ses çıkarttığını (adım seslerine kadar) bilebiliyorlar .
Eğer kelimeleri söylerken bir eylem ile ilişkilendirirseniz tüm kelimeleri olmasa da sık sık kullandığınız seylerin anlamını amacını öğreniyorlar. Kuşlar genel anlamda hafife alınmayacak canlı türleri...

Taha Avcu

Forum Sakini
Ekli dosyayı görüntüle 1077
  • Ömrüm kısa sürer, senden her uzak kalışım beni üzer. Beni almadan önce bunu iyi düşün.​
  • Bana seninle dost olup, anlaşabileceğim kadar süre ver.​
  • Beni ailem veya arkadaşlarımdan sen ayırdın, beni korkutma içimde güven duygusu oluştur.​
  • Bana hiç bir zaman darılma ve beni cezalandırmak için kafesime kapatma.​
  • Senin eşin, işin, arkadaşların var. Benim kimsem yok, hayatımda yalnız sen varsın. İlgilenemeyeceksen yanıma bir arkadaş al.​
  • Ara sıra benimle konuş, bana ilgi göster yoksa konuşmayı nasıl öğrenebilirim.​
  • Bebeklerin ne kadar zamanda konuştuğunu unutma, bana da zaman tanı.​
  • Bana kuş beyinli diye hakaret etme, göreceksin bende sizler kadar akıllıyım.​
  • Beni hava alayım diye balkona çıkarma, güneşte bırakma hastalanabilirim.​
  • Yemi mi, suyumu, taşımı, kumumu unutma.Çünkü ben kuş kumu ile yemlerimi öğütürüm.​
  • Bana kıvırcık salata, marul verme, düşün bunları yersen sende ishal olursun.​
  • Yemi mi topraklı saksıda çimlendir de ver, hani okulda pamuk arasında tahıl çimlendirirdiniz ya öyle.​
  • İhtiyarladığımda beni başkalarına verme, benimle ilgilen, unutma ki bir gün sende yaşlanacaksın.​
  • Zor anlarımda yanımda ol, yanıma arkadaş alalım ama unutma ben eşimi kendim seçerim.​
  • Hastalandığımda özen göster. Görevini yap. Unutma ben HAYVANIM sense İNSAN.​
  • Ölümden korkma ibret al. (içim kaldırmaz ben görmeden ne olursa olsun) deme.​
  • SENİNLE BİRLİKTE ÖLÜM BİLE DAHA KOLAY​
Hocam cidden emeğinize sağlık çok etkilendim. Güzel bir yazı olmuş.

Üst Alt