Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Natural Yem İncelemem
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda çuval yem fiyatlarının artmasından dolayı bir çok kez farklı yem deneyimi yaşadım. Bu yemlerden bir tanesi de son zamanlarda kullanmaya başladığım Naturel Yem.
3152

İşte Size Yaz Ayları için Uygun Karışımlı Yem...
Natural yem
bana göre yaz ayları için çok ideal bir karışıma sahip. Hiç bir ilave yapmadan kuşlarınıza gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. 1930'lardan günümüze gelen, köklü bir firmanın ürünüdür. Yem tozsuz, el değmeden paketlenip ülkemize ithal edilmektedir. Bir videosu vardı ama bulamadım bir türlü. Denk geldiğimde iliştireceğim konuya tekrardan. Bunlarda gelen yemden çekimlerim;

3153
3154

İçeriği Şu Şekilde:
Sarı Darı %40
Beyaz Darı %35
Sade Kanarya Yemi (Aspur) %12
Kırmızı Darı %10
Kenevir Tohumu %2
Nijer Tohumu %1

Alperenkaradeniz

Yeni Üye
Sürekli kullandığım yemdi ama şuan bulamıyorum , Benelux ile aynı içerik , deli nature de güzeldi ama sarı darı oranı çok fazla idi

Hazal 

Yönetici
Moderatör
@Doğanay Y. Rica etsem bir kontrol eder misin?Doğru yem gelmiştir bu kez umarım :cautious:

Ekli dosyalar

• A6FE4B1C-BE5D-4469-9D5B-3E40CAEAA333.jpeg
    A6FE4B1C-BE5D-4469-9D5B-3E40CAEAA333.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 12

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Ben pmd'nin 1 kg olarak sattığını bilmiyordum, geçen gün gördüm daha. Deneyeceğim, fena gözükmüyor.
Yeni gelmiş sanırım,bir süre sonra bulur muyuz bilemiyorum tabi.Benelux’de böyle olmuştu :unsure: 1 kg daha alıp yedeklemeyi düşünüyorum.Temiz,tozsuz bir yem.Taze kokuyor.Karışım yeterli mi bilemiyorum.Ben pelete ek verdiğim için olduğu gibi veriyorum.

Atilla Algansoy

Veteran
Ben natural kullanmadım hiç.
Sanıyorum Akyol getiriyor.
Kenevirini kullanmayı düşünüyorum.
Bende kenevir çok gidiyor, çuval bazlı almak durumunda oluyorum.
Natural kenevir tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Yeni gelmiş sanırım,bir süre sonra bulur muyuz bilemiyorum tabi.Benelux’de böyle olmuştu :unsure: 1 kg daha alıp yedeklemeyi düşünüyorum.Temiz,tozsuz bir yem.Taze kokuyor.Karışım yeterli mi bilemiyorum.Ben pelete ek verdiğim için olduğu gibi veriyorum.
Sormayın ya Benelux'un bitmesi hiç güzel olmadı. :( Karışımı bence orta sınıf. Yani çok zengin değil ama çok boş da değil. Aspur eklenirse genel anlamıyla bence iyi olur. Tabi sizde artı olarak pelet de olduğu için bence de doğru olanı yapıyorsunuz. :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ben natural kullanmadım hiç.
Sanıyorum Akyol getiriyor.
Kenevirini kullanmayı düşünüyorum.
Bende kenevir çok gidiyor, çuval bazlı almak durumunda oluyorum.
Natural kenevir tavsiye eder misiniz?
keneviri yem içerisinde iyiydi. Belçika yemlerinin hepsi tereddütsüz alınabilir kanaatinde olduğumdan bence alınabilir. Tabi fiyatı üzüyor birazcık :(