Nefes alıp vermede fıt fıt sesi ve kuyruk hareketi

M8s8af2

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar kuşumda nefes alıp verirken fıt fıt ses geliyor ve kuyruk sürekli aşagı yukarı hareket ediyor solunum yolu enfeksiyonu dediler hipradoxi s ilacı kullandım, BELGİCA 4 in 1 mix ilaç kullandım yine geçmedi kesin tedavisi nedir

Ekli dosyalar

• IMG_20210602_215152.jpg
    IMG_20210602_215152.jpg
    3.4 MB · Görüntüleme: 11
Ne kadar süre ve hangi dozlarda ne şekilde kullandığınız önemli. Eksik kısa süreli doz pek sonuç vermeyecektir. Kullandıklarınız güzel ilaçlar. Tam 5 gün doğru dozlarda kullandı iseniz sonuç almak için biraz sabırlı olmak gerekebilir.

Bu arada kuşunuzda muhtemel üşütme / üst solunum ve gözlerinde hafif mantar/göz enfeksiyonuna bağlı bir durum da olabilir. Sadece görsel tahmin. Çok güzel bir rainbow kuşunuz var maşallah.

Çözünürlük net değil ama dışkıları iyi duruyor. Tedavi detaylarınızı yazarsanız iyi olur.

Oyla 0
Ne kadar süre ve hangi dozlarda ne şekilde kullandığınız önemli. Eksik kısa süreli doz pek sonuç vermeyecektir. Kullandıklarınız güzel ilaçlar. Tam 5 gün doğru dozlarda kullandı iseniz sonuç almak için biraz sabırlı olmak gerekebilir.

Bu arada kuşunuzda muhtemel üşütme / üst solunum ve gözlerinde hafif mantar/göz enfeksiyonuna bağlı bir durum da olabilir. Sadece görsel tahmin. Çok güzel bir rainbow kuşunuz var maşallah.

Çözünürlük net değil ama dışkıları iyi duruyor. Tedavi detaylarınızı yazarsanız iyi olur.
Teşekkür ederim 5 gün boyunca 100 ml suluga 10 damla hipradoxi s kullandım, 4 in 1 mix 6 gün boyunca suluga pirinç tanesi kadar kullandım göz çevresindeki tüylerde seyreklik var evet

Ekli dosyalar

• IMG_20210526_135201.jpg
    IMG_20210526_135201.jpg
    110.8 KB · Görüntüleme: 8
Oyla 0
solunum ilaçlarından sonra ek olarak iyot takviyesini ihmal etmeyiniz. Himelaya tuz kayası bunun için iyi olacaktır.

Oyla 0