Ölümden döndürdüm, şimdi ishale çözüm

Selenayy17

Yeni Üye
Merhabalar 2 hafta öncesi evime yeni bir birey aldım 2 gün önce sabah sapasağlam bıraktığım kuşum akşam geldiğimde can çekişiyordu ishal vs yok ancak ayaklarının üstünde duramıyor kabarık şekilde tabanda yatıyordu yem su içemiyordu yutkunmuyordu 2 gündür kursak beslemeyle sabah akşam yumurta sarısı,cicibebe, bağırsak düzenleyici, 2 damla sirke derken halini topladım ancak şimdi mama yiyemediği için direk cıvık kakayla yumurta dışkılamaya başladı, daha uyanık tüneğine tırmanıyor ama yerde bacakları açık ayakları toplu şekilde duruyor yem yemiyor kursaktan besleme yapıyorum. Fotoğraflarda tabanda durduğu ilk akşam sarı dışkılı olan şimdiki hali, aldığım yer sabaha çıkmaz derken gözüm gibi ayakta tuttum ancak daha fazla ne yapabilirim ishal vs yem yemesi için Nasıl bir yol izlemeliyim lütfen yardımcı olur musunuz hayata bu kadar tutunmaya çalışırken kaybetmek istemiyorum, ölecek diyenlere inat hayatta kalmamız şart. Lütfen yardım edin 😪

Ekli dosyalar

• IMG-20220513-WA0006.jpeg
    IMG-20220513-WA0006.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20220514_001019_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220514_001019_com.android.gallery3d.jpg
    377.4 KB · Görüntüleme: 11

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
Bizde çok üzüldük tam iyiye gidiyordu derken, ömrü bu kadarmış Allah sizin kuşlarınıza, bütün petlerinize tüyleri kadar uzun ömürler versin

dışkı çok kötü olduğu icin evde antibiyotik var mı diye sormuştum ancak maalesef gec kalınmıs. evet bactrim olurdu

moralinizi bozmayın, tecrübe edindikçe bu tür kayıplarınız azalacaktır