Opti-Breed Hakkında

Arda K

iyikus.com Üyesi
Opti-breed'i Gervit yerine almıştım fakat araştırdığım kadarıyla rengi böyle olmaması gerek. Kokusu da keskin kokulu ilaç gibi. Normal midir?

IMG_20230719_153235.jpg

Opti-breed probiyotik yerine de geçer asıl üreme döneminde olan kuşlar için kullanılır
Gerwit in görevini görmez
Renginde sorun yok şuan elimde bulunan ile aynı kokusu 🤢 banada aşırı ağır ve kötü geliyor yumurta mamasına 8 gram tavsiye ediliyor ama 4 gram yeterli olacaktır kokusu çok baskın olduğu için kuşlar mama yemek istemiyor

Opti-breed probiyotik yerine de geçer asıl üreme döneminde olan kuşlar için kullanılır
Renginde sorun yok şuan elimde bulunan ile aynı kokusu 🤢 banada aşırı ağır ve kötü geliyor yumurta mamasına 8 gram tavsiye ediliyor ama 4 gram yeterli olacaktır kokusu çok baskın olduğu için kuşlar mama yemek istemiyor
Sizce 2 tatlı kaşığı mamaya çay kaşığının ucu kadarı yeterli olur mu yoksa daha fazla mı eklemeliyim?

opti breed Florastimul bir üründür icinde az miktar prebiyotik barındırır lakin bu probiyotik ürünler yerine tek başına yetersiz kalır bunu kulalnıyorum probiyortik kullanmaya gerek yok diye düşünmeyin büyüme destekleyici ürün asıl işlevi bu rengi kokusu normaldir eskiden daha rengi sanki beyaz gibi geldi eski tarihli ürünler beyazdı simdi biraz daha kremsi rengi var

Hocam bildiğim kadarıyla Opti-breed'i vitamin takviyesi diye biliyorum. Gervit'in yerine kullanılabilir diyor araştırdığım kadarıyla.

Hocam bildiğim kadarıyla Opti-breed'i vitamin takviyesi diye biliyorum. Gervit'in yerine kullanılabilir diyor araştırdığım kadarıyla.
Vitamin, mineral ve aminoasitler içeriyor. Zengin bir ürün bana göre. Takviye besinler tüketiyorsa yeşillik, yumurta maması gibi ve programına serpiştirilmişse multi vitamin gerekli değil bu ürün varsa (bana göre). Ancak takviye besin tüketimi zayıf ise ek bir ürün gerekebilir.