Papağanımin kanadı kanadi

melisabeyoglu

Yeni Üye
Merhaba bugün deprem olunca Sultan papağanım çok çırpındı belli ki bastığı tahta tüneklerden yere falan düşmüş olmalı çok sallandı çünkü. Kafesinde ve tülünde çok fazla kan vardı az değil yani neresi yaralanmış diye elime aldım ama rahat durmadı için göremedim geri bıraktım baktım elime kan olmuştu. Kanadınin yaralandığını düşünüyorum ne yapmalıyım görünürde akmıyor ama depremiin üstünden 8 saat geçmesine rağmen elime kan geldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-09-13-30-01-612_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-11-09-13-30-01-612_com.whatsapp.jpg
    390.4 KB · Görüntüleme: 3
Merhaba bugün deprem olunca Sultan papağanım çok çırpındı belli ki bastığı tahta tüneklerden yere falan düşmüş olmalı çok sallandı çünkü. Kafesinde ve tülünde çok fazla kan vardı az değil yani neresi yaralanmış diye elime aldım ama rahat durmadı için göremedim geri bıraktım baktım elime kan olmuştu. Kanadınin yaralandığını düşünüyorum ne yapmalıyım görünürde akmıyor ama depremiin üstünden 8 saat geçmesine rağmen elime kan geldi
Merhaba öncelikle geçmiş olsun 😞
Kuşunuzu takip ediniz yaralanan yer ile uğraşacaktir o Zaman fark ederseniz neresi olduğunu kuşunuza takviye verebilirsiniz b VİTAMİNİ verebilirsiniz

Çok geçmiş olsun. Bir ihtimal tüy kökü kırılması var