Piyasada ki güncel mama markaları..

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar piyasada yeni çıkan güzel mama varmı bildiğiniz? Cede, versele laga, beutiful food, powermax pek tatmin etmiyor beni.. Deneyebileceğimiz farklı kuru mamalar varsa yazarsanız sevinirim..

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yeni değil ancak omega 3 içeriği ya da balık unu oranı diğer mamalara göre fazla olduğunu düşündüğüm witte molen var. Mutlaka kapalı paket alınmalı.
Quiko var piyasada şuan ve 5 aydır kullanıyorum, memnunum diyebilirim.
Yeni bir marka yok daha doğrusu ülkeye gelmiyor :D

Bir de son yıllarda mama gerçekten gerekli mi, sorusunu kendime yöneltiyorum. Buğday rüşeymi ve rusk ile + elimdeki katkı ve sebzelerle de benzer etkiyi yakalayabilirim kanaatindeyim. Pelet yeme benzeyen ancak öyle olmayan Le Gocce Pro 30 ürünü incelenebilir.

Hobici

Forum Sakini
DACA708D-B483-4E10-88DC-15070D39317D.png
Abi şöyle bir mama gördük. Ancak daha kullanmadık. Değişik ve iyi görünüyor. Gdo lu ürün içermez yazıyor içeriği daha doğal gibi...
İçeriği şöyle yazıyor;

Tahıl ürünleri ve yan ürünleri (fırıncılık ürünleri, kuskus), diger tohum ve meyve ürünleri ve yan ürünler (sebze kökenli karbonhidrat karışımlar), diger bitkisel ürünler ve bitkisel yan ürünleri(maydonozgillerve karabuğdaygiller), yağ tohumları ve yağ meyveleri ürünleri (şeker), tohumlar (nijer tohumu,kenevir tohumu), yumurta ve türevleri (yumurta tozu) mayalar,mineraller (kalsiyum karbonat).

NOT: GDO LU ÜRÜN, RENKLENDİRİCİ YUMURTA, NİŞASTA VE BESİN KATKI MADDELER İÇERMEZ

Link;

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Bir de son yıllarda mama gerçekten gerekli mi, sorusunu kendime yöneltiyorum. Buğday rüşeymi ve rusk ile + elimdeki katkı ve sebzelerle de benzer etkiyi yakalayabilirim kanaatindeyim. Pelet yeme benzeyen ancak öyle olmayan Le Gocce Pro 30 ürünü incelenebilir.

Ya aslında şuan bende öyle gidiyorum ancak mamalarda ki çeşitli tahıl ve bakliyatların besin değerlerinden de yararlansalar iyi olur diye düşünüyorum.. Bu gidişle ayhan otçuoğlu gibi kek yapıcaz herhalde :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ben kek yaptım daha önce de içime sinmediği için mamaya geri döndüm

Pineta türkçe orijinal kataloğu. Vitovo elle besleme maması oldukça iyi. Mamaları ise protein yönünden zayıf

Ekli dosyalar

• Schede tecniche 2018_TR_web.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 8