Portfolyonuz Kategorisinin Düzeni ve Kuralları

Portfolyonuz Kategorisinin Düzeni ve Kuralları​

birdy_party.gif
Bu kategoriyi bir günlük olarak düşünelim ve kuşlarınızla, sizlerle alakalı gelişmeleri paylaşalım. Bu sayede tek bir konuda hem fikir alışverişi hem sürecin takibi hem de kuşlarınızla nasıl baktığınızı öğrenmiş olacağız. Açtığınız günlüğünüzden yola çıkarak ne gibi iyileştirmeler yapabiliriz, kuşlarınıza nasıl daha iyi gelebiliriz bunları tartışıyor olacağız.

Bu kapsamda, aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda özenli olmanızı rica ediyoruz:
  1. Konu başlığı sadece üye adınız olmalıdır. Örneğin Doğanay Y.
  2. Konu içeriğinizi mutlaka görsellerle destekleyin ki gözümüze takılan ama sizin fark etmediğiniz bir duruma gecikmeden müdahale edebilelim. Bu nedenle iyi görsellerin çekilmesi önemlidir. Aynı şekilde gündelik zamanda çektiğiniz tatlı fotoğraflarını da eklemeyi ihmal etmezseniz seviniriz.
  3. Bu sayfa aslında sizin kişisel sayfanızdır /blogunuzdur. Buna göre çeki düzen vermek sizin elinizdedir.
  4. Sadece bu kategoriye özel flood yapmak serbesttir. Flood nedir?
  5. İçeriği siz belirleyeceğinizden ne kadar çok detay paylaşabilirseniz o kadar çok yorum ile desteklenecektir ve arkadaşlarımız da öneri ve ürün kullanımlarınızla alakalı bilgi sahibi olacaklardır.
  6. Sadece beğeninizi dile getirmek için beğeni butonlarını kullanmak yerine yorum atmayı da ihmal etmeyelim. Daha samimi ilişkilerin kurulabilmesi adına pekiştirec vermenin olumlu olduğunu düşünüyorum.

Değinebileceğiniz başlıklar istediğiniz gibi şekillenebilir ancak olmasının gerekli olduğunu düşündüğümüz bir kaç önerimiz var;
  • Kuş sayınız
  • Evcillik seviyeleri
  • Kullandığınız yem markası, mama ve katkılar
  • Daha önce veteriner hekime gidip gitmediğiniz
  • Daha önce geçirdiği operasyonlar, kullandığınız ilaçlar
  • Bakım programınız, ilgilendiğiniz süre
  • Tanışma hikayeniz
  • Kafes düzeniniz
  • Kendi değerlendirme ve tavsiyelerinizin olduğu kısımlar
  • Gelişiminin gün gün kaydedilmesi gibi akla gelen ilk ama önemli şeyleri eklemeye çalışalım.
    ...
Paylaşımlarınızı kimse yargılamayacağından, lütfen gerçekçi ve paylaşımcı olalım.

Son düzenleme:
Biraz eski bir konu ama forumda gezinirken denk geldim ve ilgimi çekti. Sadece "işte samimiyet, işte sosyallik" demek istiyorum 😄. Harika bir fikir ve mantığı gerçekten hoşuma gitti.