Powermax ExtraPlus++ Mama Kişisel Deneyimim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheDante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ancak çok uğraşıyorlar. Şahsen takdir ediyorum ve bazı ürünler kıvamına oturuyor inşallah. İsim konusunda aynen katılıyorum :ROFLMAO:

Ön yargı değil, bu milli, yerli ürün olmasiyla da alakali değil. Nasıl bazı ürünleri de dediğin gibi onermiyorsak, bana göre bu mamada önerilecek bir mama değil, başarılı bulmadım. Beğenmedim ve kullanmayacağım. Keza olay mamasinda değil. Bir çok ürününü kullanan arkadaşlarım benimde var. Dediğim gibi tercih meselesi.
Buram buram hayvansal yağlar, vanilya ve muz kokusu eksik değil ?
Doğanay bu görseldeki mamanın markası ne? Vanilya muz portakal vs kokmayan mama varmı bildiğin?

Goldwings premium mamaya deliren kuşuma aynı tabiatta (koku doku vb.) ancak sağlıklı içerikte mama arıyorum, please help me :(
Not:eurogold mama almıştım portakal kokuyor diye baya trip atmıştı kendisi, o sebeple kokusuz arıyorum...
Heh birde fasülye nohut bakliyat içermesin zira bulantı yapıyor kendim kuru mama hazırlmıştım internetten tarifle deneyimle sabit benimkine yaramıyor.

Görselde ki mama powermax meyveli, kuru mamasi. Koku olarak versele laga bu grubun dışında. Diger tüm bildiklerim benzer kokuyor