Probiyotik multivit ve mama önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hasan.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hasan.

Veteran
Merhaba. Rohnfried vitamin ve probiyotik alacağım ama karşıma böyle bir ürün çıktı merak ettim acaba bu ürün mü daha iyi yoksa sadece gerwit w mi alayim? Tek kus besliyorum uretim yapmıyorum.

Ek olarak mama takviyesi önerir misiniz? Versele laga kullandım ve bitiremedik sktsi gecmek uzere. Aşırı beğenmedi ama yumurtayla birlestirince yedi güzelce. Simdi yine devam mi etsem yoksa cede gibi diğer markalar daha mi iyi

Merhaba,
Mamayı almışsınız yumurta ile devam edip bitirin bence mama konusunda bunu kullanın diyemem ben kuşlarıma hazır mama kullanmıyorum ama cede mamayı öven çok
İlk soruya gelirsek ben bu iki ürünü kullanıyorum
Kuşlarıma ilk baktığım Zaman hastalık durumu hariç asla iki takviyeden başka kullanmamak için kendimi şartladim ve bu şekilde ilerleyerek kuşları nasıl alistirirsam öyle gider mantığı ile sadece bunları kullanıyorum
Ve çok memnunum ürünlerin ml çok az 5ml benim 4 kuşumun dişinin kavuğuna yetmez 😄
İlk defa alacaksınız bana sorarsanız gerwit ve entrobac ile süreci devam ettirin hocalarım detaylı yazarlar benim onereceklerim bu kadar ☺️

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-17-01-16-04-722_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-10-17-01-16-04-722_trendyol.com.jpg
    456 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_2022-10-17-01-15-58-394_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-10-17-01-15-58-394_trendyol.com.jpg
    399.7 KB · Görüntüleme: 5