Probiyotik, multivitamin, elektrolit gibi ürünler ne sıklıkla verilmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@tres3 bu konu hakkında sağlıklı yorum yapmak için uzun soluklu programınızı bilmek gerekiyor.
Probiyotik sadece mamada haftada 2 gün veriyorum. Elektrolit 2 haftada 1 tercih ediyorum. Ekstradan multivit kullanmıyorum ama mamaya eklediğim vitamin ve premiksler var (breedmax, bira mayası gibi, quiko bio, e forte)

Oyla 0
@tres3 bu konu hakkında sağlıklı yorum yapmak için uzun soluklu programınızı bilmek gerekiyor.
Probiyotik sadece mamada haftada 2 gün veriyorum. Elektrolit 2 haftada 1 tercih ediyorum. Ekstradan multivit kullanmıyorum ama mamaya eklediğim vitamin ve premiksler var (breedmax, bira mayası gibi, quiko bio, e forte)
Bende entrobac, btamin forte, gervit w var. Hepsi röhnfried ürünleri. Onun dışında meyve sebze de veriyorum ama elektrolit tarzı şeyleri kendim evde hazırlamıyorum.

Oyla 0
Ben hepsini suya karıştırarak veriyorum bu arada. Probiyotiğim toz halinde ama mamaya katınca çoğunu yemiyolar. Saydığım ürünleri ne sıklıkla ve aralarında kaç gün bırakarak kullanmalıyım?

Oyla 0
Bu konuda cevap vermeyeceğim çünkü forumda hazırladığım bir besin tablosu var. Diğer arkadaşlarında aynı şekilde. İnceleyeniz lütfen

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...