Röhnfried Ürünleri Kullanım Sıklığı

.....

iyikus.com Üyesi
Elimde Röhnfried'in aşağıya yazdığım ürünleri var. Bunlardan hangilerini düzenli olarak kullanmalıyım, hangilerini gerektiğinde kullanmalıyım? Arkalarında yazan sıklıkta kullansam katkısız su içtikleri gün çok az oluyor ve bu da pek sağlıklı değil bildiğim kadarıyla. Şimdiden teşekkürler 😊
Gervit-W (Multivitamin)
Sedochol (Genel Sağlık Düzenleyicisi)
Avipharm (Karaciğer Destekleyici)
Avidress Plus (Ph Düşürücü)
Bt-Amin forte (B vitamini)
UsneGano (Bakteri Engelleyici)
Taubenfit E-50 (Selenyum ve E vitamini)
Hexenbier (Bağışıklık Güçlendirici)
Entrobac (Probiyotik)
Elektrolyt 3Plus (Elektrolit)

Elimde Röhnfried'in aşağıya yazdığım ürünleri var. Bunlardan hangilerini düzenli olarak kullanmalıyım, hangilerini gerektiğinde kullanmalıyım? Arkalarında yazan sıklıkta kullansam katkısız su içtikleri gün çok az oluyor ve bu da pek sağlıklı değil bildiğim kadarıyla. Şimdiden teşekkürler 😊
Gervit-W (Multivitamin)
Taubenfit E-50 (Selenyum ve E vitamini)
Entrobac (Probiyotik)
Gervit haftada 1 kez yeterli olur.
Bt amin forte gervit verilirse 1 verilmezse 2 kez.
Entrobac 1/2 kez verilebilir ama haftalık program çok sıkışabileceğinden aylık bir düzene yayarak vermekte yarar var. Örnek vermek gerekirse baş harflerini kullanarak:
G, sade su, B, sade su, probiyotik, probiyotik, sade su, T, sade su, Elektro, sade su, sade su gibi...
Kısacası haftalık olarak düşünüldüğünde sadece bold olanlar yeterli, diğerleri aya yayılacak şekilde verilmeli.
Gervit-W (Multivitamin)
Taubenfit E-50 (Selenyum ve E vitamini) (mamaya eklenebilir)
Entrobac (Probiyotik)(mamaya eklenebilir ayrıca vitamin de içeriyor entrobac)

Gervit haftada 1 kez yeterli olur.
Bt amin forte gervit verilirse 1 verilmezse 2 kez.
Entrobac 1/2 kez verilebilir ama haftalık program çok sıkışabileceğinden aylık bir düzene yayarak vermekte yarar var. Örnek vermek gerekirse baş harflerini kullanarak:
G, sade su, B, sade su, probiyotik, probiyotik, sade su, T, sade su, Elektro, sade su, sade su gibi...
Kısacası haftalık olarak düşünüldüğünde sadece bold olanlar yeterli, diğerleri aya yayılacak şekilde verilmeli.
Gervit-W (Multivitamin)
Taubenfit E-50 (Selenyum ve E vitamini) (mamaya eklenebilir)
Entrobac (Probiyotik)(mamaya eklenebilir ayrıca vitamin de içeriyor entrobac)
Tamamdır. Haftalık olanları haftada 1 diğerlerini ayda (28 gün aldım) 1 kez verirsem 18 gün katkılı, 10 gün de katkısız oluyor. İyi midir? Ayrıca avidress'i kullanmak gerekli mi sizce?

Ben sadece multivitamin olarak nekton s, röhnfried bt amin forte ve röhnfried entrobac kullanıyorum az mı geliyor hocam sizce . @Doğanay Y.

Mesela sedochol ve diğerleri kesin verilmesi gereken ürünler midir?

Tamamdır. Haftalık olanları haftada 1 diğerlerini ayda (28 gün aldım) 1 kez verirsem 18 gün katkılı, 10 gün de katkısız oluyor. İyi midir? Ayrıca avidress'i kullanmak gerekli mi sizce?
Bana kalirsa 10 günü geçmemeli katkılı ürün. Fazlaca ürün kullanmak gerekmiyor. En azından suda. Mama veya farklı yollarla takviyeleri sunmak da çok önemli