sabah kuşumu kaybettim akşamına 3 tane kuş aldım aynı kafese hemen koymalı mıyım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan irem ay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

irem ay

Yeni Üye
sabah hasta kuşumu kaybetmiştim eşi tek kaldı diye çok üzüldüm yanına eş almaya gitmiştim biraz fazla abartmış olabilirim bir tane diye gidip üç kuşla birlikte eve döndüm gelir gelmez anlaşsınlar diye hepsini aynı kafese koydum ordaki abi de koy biraz gözlem yap dedi şu an kafeste iki dişi iki erkek kuş var sorun olur mu acaba

Ekli dosyalar

• D328F77D-B8BB-44A0-9CFA-42833ABD7AB1.jpeg
    D328F77D-B8BB-44A0-9CFA-42833ABD7AB1.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 12
Öncelikle Aldığınız Kuşları 1-2 Hafta Ayrı Kafeste gözlemlemeniz daha iyi olurdu hastalığı vs varmı diye. Kuşları Kafese Koymadan Öncede Kafesi dezenfektan veya sirke ile yıkayıp temizlemeniz daha iyi olurdu.
hasta olan kuşumun kafesi zaten ayrıydı bu başka kafes. şimdilik de aralarında bi sorun görmedim başlarda biraz uzak davrandılar ama şu an hepsi bi arada uyuyorlar?

Oyla 0
sabah hasta kuşumu kaybetmiştim eşi tek kaldı diye çok üzüldüm yanına eş almaya gitmiştim biraz fazla abartmış olabilirim bir tane diye gidip üç kuşla birlikte eve döndüm gelir gelmez anlaşsınlar diye hepsini aynı kafese koydum ordaki abi de koy biraz gözlem yap dedi şu an kafeste iki dişi iki erkek kuş var sorun olur mu acaba
Üzüldüm kusunuza ama bende birkus diye gittim dört kus aldım geldim

Oyla 0