Sera Diropur W

fyalison 

Yönetici
Moderatör
Sürüngenlerin, kemirgenlerin ve süs kuşlarının sindirim problemlerinde bitkisel sağlık içeceği

sera diropur W; antibiyotik tedavisinden ya da diyareden sonra bağırsakların çalışmasını normal hale getirmek için tamamen bitkisel bir temelde (Tormentil kökü) yardımcı olur.

Şeklinde bir bilgi verilmiş hakkında. Geçen hafta kuşum için yeni bir kafes almaya gittiğimde eczacı bir beyefendi vardı. Kafesi seçerken ızgara olsaydı aslında bizim kız sıklıkla sulu dışkılıyor temas etmez diye konuşurken yanımıza geldi ve bu ürünü tavsiye etti. Aldık ama kullanmadım henüz.

Kullanan var mı diye forumda gezinirken @Taha Aktaş ın bir yorumuna denk geldim, “hakkında olumsuz yorumlar var” ı okuyunca hepten midem bulandı.
Kullanan ya da yarar veya zararı konusunda bilgisi olan varsa yorumlarından belirtirse sevinirim.

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Sürüngenlerin, kemirgenlerin ve süs kuşlarının sindirim problemlerinde bitkisel sağlık içeceği

sera diropur W; antibiyotik tedavisinden ya da diyareden sonra bağırsakların çalışmasını normal hale getirmek için tamamen bitkisel bir temelde (Tormentil kökü) yardımcı olur.

Şeklinde bir bilgi verilmiş hakkında. Geçen hafta kuşum için yeni bir kafes almaya gittiğimde eczacı bir beyefendi vardı. Kafesi seçerken ızgara olsaydı aslında bizim kız sıklıkla sulu dışkılıyor temas etmez diye konuşurken yanımıza geldi ve bu ürünü tavsiye etti. Aldık ama kullanmadım henüz.

Kullanan var mı diye forumda gezinirken @Taha Aktaş ın bir yorumuna denk geldim, “hakkında olumsuz yorumlar var” ı okuyunca hepten midem bulandı.
Kullanan ya da yarar veya zararı konusunda bilgisi olan varsa yorumlarından belirtirse sevinirim.
Ben 2 sene önce kadar bir süre kullanmıştım.Herhangi bir olumsuz durum olmadı verdiğim zaman.İşlevine gelince,probiyotikle toparlanacak bir dışkıysa ona yakın bir etki yapıyordu.Kokusundan da belli oluyordu bitkisel olduğu.Sera ürünlerini ilk kuşumda çok kullanıyordum.Ters bir etki yaşamadım hiç birinde.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Sera kendini kanıtlamış bir marka. Ben fiyat performans ürünü olarak görüyorum ve olumlu bakıyorum.
Kullanımı hakkında bilgi vermişler. Ektedir;

Ekli dosyalar

• 09880_diropurW_2011-11_INT.pdf
    329.3 KB · Görüntüleme: 3

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Selamlar,

Evet zamanında birkaç kötü duyum almıştım ama bu, o ürünün kötü olduğu anlamına gelmez tabii ki. Sera adını duyurmuş bir marka, çok da sorun olacağını düşünmüyorum açıkçası. Eğer fayda etmezse eczaneden Ge-Oral alabilirsiniz.

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Bu ürün benim kara listemde malesef.. Faydasından çok zararını gözlemledim...