Sevda papağanı eşleşmiyor

Muttalip

iyikus.com Üyesi
Merhaba benim 1 ay önce aldığım iki tane sevda papağanı var ama bir türlü eşleşmediler yan yana geldikleri zaman ağız ağıza kavga ediyorlar bir kaç kişiye sordum bana kuşları bir birlerini görecek sekilde 10 gün ayırmam gerek olduğunu dediler ve yaptım sonra tekrar birleştirdim ama halen aynılar sebebi ne olabilir lütfen yardımci olurmusunuz.

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, sevda papağanları eş seçiminde çok hassaslar. Ayırma yöntemi iş görebilir ancak bazen yeterli gelmez. Birbirlerini beğenmemiş olabilirler ya da iki baskın karakter olabilir. Böyle durumlarda kavga sık olur. Kuşun kendi eşini seçmesine müsaade edilmeli.

Oyla 0

Muttalip

iyikus.com Üyesi
Merhaba, sevda papağanları eş seçiminde çok hassaslar. Ayırma yöntemi iş görebilir ancak bazen yeterli gelmez. Birbirlerini beğenmemiş olabilirler ya da iki baskın karakter olabilir. Böyle durumlarda kavga sık olur. Kuşun kendi eşini seçmesine müsaade edilmeli.
Peki eşleşmeleri için ne yapmam gerekiyor değiştirmem gerekiyor mu16406992302093046112061311423694.jpg

Son düzenleme:
Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Daha fazla zaman ayrı kalmaları sağlanabilir ya da ikna olana kadar aynı kafesi paylaşabilirler. Yuvalık takılı değilse yuvalık almanızı öneririm. İlgilerini yöneltecektir.

Oyla 0

Muttalip

iyikus.com Üyesi
Daha fazla zaman ayrı kalmaları sağlanabilir ya da ikna olana kadar aynı kafesi paylaşabilirler. Yuvalık takılı değilse yuvalık almanızı öneririm. İlgilerini yöneltecektir.
Teşekkür ederim Bunların hangisi erkek bana söyler mısınız fazla anlamıyorum yavaş yavas anlamaktayim resim atmıştım lütfen yardımcı olur musunuz

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Solda ki erkek bence ancak görselle anlamak bazen tutmuyor. Alttaki yöntem genelde doğrular
cennetcins.jpg

Oyla 0

Muttalip

iyikus.com Üyesi
Solda ki erkek bence ancak görselle anlamak bazen tutmuyor. Alttaki yöntem genelde doğrular
Ekli dosyayı görüntüle 21938
Teşekkür ederim

Oyla 0