Show Muhabbet Kuşu İrileştirme İksiri

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
5,548
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Show Muhabbet Kuşu İrileştirme İksiri
Evet evet yanlış okumadınız. Öyle bir başlık seçtim ki sizin için bunun bir ürünle sağlanabileceği düşüncesinde çoğu üretici.
hqdefault.jpg
“Muhabbet kuşlarımı büyütmek, daha iri yapmak için nelerle besleyebilirim?”, “ Gerdan ve kafa tüylerini daha uzun ve parlak, belirgin hale getirmek için ne tür takviyeler kullanabilirim?” ve “Daha büyük yavrular elde etmek için neyle beslemeliyim show kuşları? gibi gibi bir sürü soru olabilir kafanızda. Aynı şekilde bu sorular için cevap sunduğunu iddia eden ürünler bulunur.

Show jumbo kuşlarının kalitesini arttırmak için Sihirli bir iksir arayan herkese sesleniyorum;
Yıllar boyunca kelimenin tam anlamıyla tuhaf iddialar yapan binlerce ürün oldu. Bunlardan bazıları; atlar için formüle edilmiş ürünlerden steroid enjeksiyonlarına kadar bir çok şey denendi ve cevabı basit. Kuşlarınızın boyutunu veya görünümünü büyük ölçüde değiştirecek hiçbir SİHİRLİ İKSİR
yoktur.

Kuşlarınızın genel büyüklüğü ve özellikleri genetik olarak kontrol edilir. Beslediğiniz bazı özel takviyelerle değil, ebeveynlerden ve aile geçmişinden aşağıya atılan genler tarafından kontrol edilir.

Tabii ki, bugün kuşları beslediğiniz ürünlerin katkısı sağlıklı bir kuş elde etmek için çok önemli. Kuşların genetik yapıları için ellerinden gelenin en iyisini yapmasını istiyorsanız, onlar için en iyi ve taze ürünlerin kullanımına önem vermelisiniz.

Kaliteli, iri, uzun tüylü, görkemli, vasıflı artık ne diyorsanız bunu başarmak için harcayabileceğiniz en kaliteli stok: zaman, sabır, bilgi ve iyi bir üreme programı hazırlanmasından geçer.

Lütfen kuşlarınıza merdiven altı ürünler, hiç bir işe yaramayan konuşturucu vb. türevlerde ürünler alarak zarar vermeyiniz. Gerekirse ürün hakkında sitemize konu açarak desteğimizi, düşüncelerimizi alabilirsiniz.​
 
Son düzenleme:
Üst