Sinirli asabi guzel kiz şapşik :D

Çirkin

iyikus.com Üyesi
Her muhabbet kuşu aksamlari durgunlasir mi ? Aksam dedigim yani boyle karanlik coktugun de falan durgunlasir mi kafesinden cikmak istemez mi kafesine el uzatirsaniz kizar mi bu hepsin de varmisir yoksa bi tek benim şapşikde mi var ki ogrenmek istedim. Gunes batana kadar saga kosar sola kosar kafese tirmanir güneş batinca aksam olun a bi kendinden geciyo hic cikmak istemiyo kafesinde salincaginda durmak istiyo el uzattirmiyo kafese :D

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Genelde akşam 19 civarı uyku moduna başlıyorlar ve çok sinirleniyorlar rahatsız edildiklerinde. Hele birde dişiyse daha agresif oluveriyor. Her kuş yapmıyor fakat çoğu hareketsiz ve keyifsiz oluyor. Fakat odada ses varsa ve hareketliyse sevmek gerekiyor. Kimi kuşta hiç uyumaz birileri ayaktayken. :D

Çirkin

iyikus.com Üyesi
Gunes batinca cekiliyoe salincagina orda oyle duruyor kafesine yaklasinca basiyoe cigligi eli sokunca issiriyor dokunmuycaksin affetmiyor :D

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bizimkiler hiç oralı olmuyor. Kafesi açıyorum elime alıyorum uyanınca çığlık atıyor şapşikler :D

Merve B.

Veteran
Onlar da gün boyu yoruluyorlar ve dinlenmeye ihtiyaçları oluyor.Kimileri bir kaç saat dinlenip sonrasında aynı yaramazlığa devam ediyor kimileri de sabaha kadar dinleniyorlar :) Keşke benimkilerde dinlensede bende akşam bari rahat otursam :D Yemeklerimin içine girmeseler :) Son zamanlarda alışkanlık yaptı Poyraz efendi tabağa tüm vücuduyla giriyor :D Halbuki uyuması gereken zaman :D