Sirkeli Su

Sefaykacc

iyikus.com Üyesi
İyi günler. Sultan papağanım var. Ayağı incilmişti. Veteriner suya damlatacağım ilaç verdi. Verdiği ilacı kestikten sonra tüyleri için suyuna herhangi bir sirke koyabilirsin güzelleşir ama her gün suyunu değiştirmelisin dedi. Ben de elma sirkesi aldım. Suluğun içine ne kadar koymalıyım?

Merve B.

Veteran
İyi günler. Sultan papağanım var. Ayağı incilmişti. Veteriner suya damlatacağım ilaç verdi. Verdiği ilacı kestikten sonra tüyleri için suyuna herhangi bir sirke koyabilirsin güzelleşir ama her gün suyunu değiştirmelisin dedi. Ben de elma sirkesi aldım. Suluğun içine ne kadar koymalıyım?
Büyük suluk ise 5-6damla yeterli olacaktır.Ayağı iyi oldu mu

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Sirke çokta gerekli değildir. Genelde banyo suyuna koyarız sirkeyi bir kaç damla. İçme suyuna koyulan doğal ev yapımı elma sirkesi.

Oyla 0

Sefaykacc

iyikus.com Üyesi
Banyo yapmadı hiç. Banyo için kap aldım koydum ordan su içiyordu sadece. Marketten aldığım sirkeyi içme suyuna koysam zararı olur mu?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aslında büyük bir zararı yok fakat yararıda çok yok. El yapımı olması önemli. Tüy kalitesi için bazı tohumlar verilebilir. Keten, çedene gibi tohumlar tüy kalitesi için iyidir.
bu konuyu inceleyebilir misiniz_?

Oyla 0

Sefaykacc

iyikus.com Üyesi
Aslında büyük bir zararı yok fakat yararıda çok yok. El yapımı olması önemli. Tüy kalitesi için bazı tohumlar verilebilir. Keten, çedene gibi tohumlar tüy kalitesi için iyidir.
bu konuyu inceleyebilir misiniz_?
Hemen inceliyorum teşekkürler

Oyla 0