Siyah dışkı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan benlimon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hastalık belirtisi olmayabilir. Belirgin bir farklılaşma söz konusu ise iç kanama şüphesi olabilir ancak çok nadir olur

Oyla 0
Hastalık belirtisi olmayabilir. Belirgin bir farklılaşma söz konusu ise iç kanama şüphesi olabilir ancak çok nadir olur
Bugun biraz halsiz gibi yarina kadar gozlemlicem probiyotik verdim pazartesi-sali gunu ama tekrar versem sorun olur mu?
Camin onune yastik koyuyoruz disari baksin diye oraya konarken cama carpti co sert degildi ama bilemedim. O yuzden olabilir mi?

Oyla 0
Probiyotik verilebilir sorun olmaz. Eğer zedelenmeler oldu ise kanlanma olası elbette. Yarın da tekrar bakalım dışkıya. Görsel eklerseniz sevinirim.

Oyla 0
Siz marketten yem alıcam diyordunuz. Yem kötü ise o dokunmuştur belki. Yada elinizdeki probiyotikte bozuk ise oda dokunmuş olabilir. Yada koksidiyoz belirtiside olabilir...

Oyla 0
Siz marketten yem alıcam diyordunuz. Yem kötü ise o dokunmuştur belki. Yada elinizdeki probiyotikte bozuk ise oda dokunmuş olabilir. Yada koksidiyoz belirtiside olabilir...
Nature plan yemini aldım, daha bugun verdim henuz dogru duzgun yemedi.
Probiyotik skt gecmemis rengi ve kokusuda normal.
Koksidiyoz tedavisi yapmistim gecen kış sonra baya duzelmisti dışkılar. Hic boyle siyah diski ust uste yapmamisti.

Oyla 0
Siyah dışkı koksidiyozda son evre mi?
Daha once sulphamezatin ve net-cox kullanmistim.
Su anki durumu bu sekilde. Biraz halsiz biraz neşeli. Yardimci olabilir misiniz?
Cok siyah degil gibi..

Oyla 0
Dışkılar ciddi görünüyor. Koksidyoz olmayabilir ancak farklı bir durumun varlığı söz konusu. Mutlaka veteriner görmesi gerekiyor.

Oyla 0
Elinizde sulphamezathine varsa bir kaç gün kullanıp dışkıları gözlemleyin..

Oyla 0
Belki yanlış bir formülde kullanıyorsunuz. Yine de yazalım :)

Oyla 0
Belki yanlış bir formülde kullanıyorsunuz. Yine de yazalım :)
Aylar önce kullandığım için unutmuştum burdan baktım ben de :)

Oyla 0
Bu hareket daha çok dış parazitlerde gözlemlenen türden. Bit durumu için önlemler alınız. Öncelikli olarak vilmectin temin ediniz. Bit/akar varsa türünü tespit etmek lazım. İyi gözlem yapılmalı

Oyla 0