Siyah tüy kökü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selcen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selcen

Yeni Üye
Merhaba lutfen yardim edin ya benim kusun 6 yasinda falan bu zamana kadar hicbi sıkıntısı olmadi ama 2 haftadir falan gogus tuylerini asiri kasimaktan doktu tuy diblerine baktigimda siyah tüt kökleri var kasinirmen ciyakliyo birde ve tüyleri dökülüyo. istahi yerinde hareketsizde degil ucma sorunuda yok ama endiselbiyorum ne yapmaliyim

Ekli dosyalar

• 10D7DBC0-107F-49AC-9BA5-30A3A6D8E832.jpeg
    10D7DBC0-107F-49AC-9BA5-30A3A6D8E832.jpeg
    797.2 KB · Görüntüleme: 13
O bölge tüylerini zor çıkartıyor belli ki. Özelden yazdığımın haricinde kanlı geliyor hafif tüyleri sanki. Ek olarak B vit desteği saylayarak süreci hızla atlatmasını sağlayabilirsiniz. Banyo ihtiyacıda iyi gelecektir.

Oyla 0
Cok tesekkur ederim Banyo yaptirdigimda kasinmiyo kasinsada cıyaklamiyor fakat tüy kökleri hic siyah olmamisti bu zamana kadar biraz arastirdim ama tüy kökü iltihabi olabilir mi sizce ?iltihap icin Krem falan alsam zarari olur mu ? B vitamini yaninda birde fransiz tüy dökme hastalgi varmis o degildir heralde diye dusunuyorum cnku halsiz ve istahsiz degil sizinde fikrinizi alsam mutlu olcam.

Oyla 0
Buarada ilgi asiri gosteriyorum onda sorun yok,bit sorunuda yok zaten ilacta kullaniyorum bunun icin vitamin falanda veriyorum suyuna karistiriyorum

Oyla 0
Fransız tüy problemi değil. Tüy iltihapları da olası bir durum olabilir ama öyle olduğunu düşünmüyorum ben şuan için. Krem kullanılabilir ama o bölgeyle oynuyorsa çok kullanacağınız kreme dikkat etmek gerekiyor.

Belki yapamayabilirsiniz ama siyah çıkan kökleri çekmenizi öneriyorum. Onlar zor çıkan ve kırılmış gibi görünen kapsüller. Çektiğinizde kapsülün içi kanlı olabilir. Birde yolma gibi görünüyor yani tüy dökülmesinden çok kendisi çekiştiriyor gibi

Oyla 0
Fransız tüy problemi değil. Tüy iltihapları da olası bir durum olabilir ama öyle olduğunu düşünmüyorum ben şuan için. Krem kullanılabilir ama o bölgeyle oynuyorsa çok kullanacağınız kreme dikkat etmek gerekiyor.

Belki yapamayabilirsiniz ama siyah çıkan kökleri çekmenizi öneriyorum. Onlar zor çıkan ve kırılmış gibi görünen kapsüller. Çektiğinizde kapsülün içi kanlı olabilir. Birde yolma gibi görünüyor yani tüy dökülmesinden çok kendisi çekiştiriyor gibi
Anladım,banyo yaptiriyorum 2 gunde bir sanki azaldi gibi cnku ovaliyarak yapiyorum.O tüyleri çekersem sorun kalmaz mi sizce yada cekmeden kullanabilecegim bi ilaç veya krem var mı?

Oyla 0
Bende gecirir mi bilmiyorum ama denemek istiyorum belki kisa surede azalir diye yani cunku o tuyler diken diken degil yani derinin icinde gibi o yuzden cekemeyebilirim bu kuş cildi icin çaylari nerden temin edebilirim

Oyla 0
toplayıp kaynatabilirsiniz ya da lokman hekim, aktarlardan bir miktar alıp kaynatabilirsiniz. Kuşlara soğuk verilmelidir.

Oyla 0