Solunum sıkıntısı ve kusma sorunu

Kafes değişmesi lazım, yemin daha iyi bir yemle değiştirilmesi lazım öncelikle. Görüntü olarak kırgın duruyor. Muhtemelen tüy dönemi başlıyor veya bitiyor. Şuan neler kullanıyorsunuz?

Kafes değişmesi lazım, yemin daha iyi bir yemle değiştirilmesi lazım öncelikle. Görüntü olarak kırgın duruyor. Muhtemelen tüy dönemi başlıyor veya bitiyor. Şuan neler kullanıyorsunuz?
Normalde tüy döneminde değil baya önceden geçirmişti şuan ilaç olarak monodoks kullanıyorum

Tüy dönemı başlangıcı .
Konudan alakasız olarak
Yemlik konumu yanlış( Yemlikde dışkı olması enfeksiyon sebebi )
Kraker kullanılmamalı verilmemeli.
boyalı kafes kullanılmamalı.
tül kullanımı da zararlıdır
Yemlik konusunda Küçükken aldığımda o şekilde alışmışti alttan aliştirmaya çaliştim ama alışmıyor o şekilde yem yiyor kraker seviyor normalde o yüzden veriyordum.en kısa zamanda kafesini değiştirecegim.tül yerine ne kullanabilirim. Ve kuşum 5 yaşında eş almadım bu zamana kadar eş almalı mıyım?

Yemlik konusunda Küçükken aldığımda o şekilde alışmışti alttan aliştirmaya çaliştim ama alışmıyor o şekilde yem yiyor kraker seviyor normalde o yüzden veriyordum.en kısa zamanda kafesini değiştirecegim.tül yerine ne kullanabilirim. Ve kuşum 5 yaşında eş almadım bu zamana kadar eş almalı mıyım?
Kraker zararlı
Tül yerine örtü serebilirsiniz.
Kesilmis karton kullanabilirsiniz fakat iyi bakılması gerekir.
Geniş saklama kapları olabilir.
Eğer streç yemiyorsa alt kısmını strecleyedebilirsiniz.
Kafes almayı düşünüyorsanız minik bir üretim kafesi alınabilir ön taraflarına aparatlari oluyor genelde ve dışarı yem veya tüy dökülmesini önlüyor.
Eş almak ise benim kendi fikrim gerek yok bence öbür arkadaslarda düşüncelerini yazar iseler eğer bence o yorumlarada bakın.

Monodoks kullanımın 4. Günü hala kuşum kabarık duruyor ve sürekli uyuyor elden beslemeyince pek yemek yemiyor sadece dal darı yiyor. hergun dal darı vermemde sıkınti var mı ? Kafesine kuş kumuda koydum.
Dünden belli ishal olmuştu patates, yumurta ve pirinç yedirdim biraz ishali düzeldi ama hala ishal durumu devam ediyor.kusma durumu tam olarak kusmasada ağzına sıvı geliyor ve bi keresinde ekşi kokuyordu . dışkısınin rengi de koyulaşmaya başladı sebebi nedir ne yapmalıyım?

Monodoks kullanımın 4. Günü hala kuşum kabarık duruyor ve sürekli uyuyor elden beslemeyince pek yemek yemiyor sadece dal darı yiyor. hergun dal darı vermemde sıkınti var mı ? Kafesine kuş kumuda koydum.
Dünden belli ishal olmuştu patates, yumurta ve pirinç yedirdim biraz ishali düzeldi ama hala ishal durumu devam ediyor.kusma durumu tam olarak kusmasada ağzına sıvı geliyor ve bi keresinde ekşi kokuyordu . dışkısınin rengi de koyulaşmaya başladı sebebi nedir ne yapmalıyım?

Merhaba, her gün dal darı alıştırmak iyi değil ama hastalık sürecinde ne kadar iyi beslenirse o kadar iyi olur. Monodoks u 6. Güne tamamlayip flagy gibi bir ürünle devam ediniz

Eczanelerden temin edilebilir. Petmarketburada inceleyiniz
Bugün monodoksun 6.gunundeyiz İnsaAllah ishali düzeldi ve dışkı rengide önceki gibi koyu değil hala kabarık dursada biraz kusma durumu azaldı .zayıfladığından mi bilmiyorum göğüs kemiği sert ve elime geliyor ve biraz morarmış duruyordu acaba kuruma hastalıgi mi var ve kursagida pembe değil sarıya yakın rengi var şişlik yok ama elime yumuşak geliyor.flagyl ilacı onermiştiniz onu alacağım direk başlamalı mıyım? Ve bu durumlardan dolayı ilacı daha farklı mi almalıyım. Sonra yanliş ilaç vermek istemiyorum İnsaAllah iyileşebilir .

Yoğun zayıfladıklarında kemik daha belirgin oluyor bir de her kuşun ten rengi aynı ton değil bu nedenle mor yanıltıcı olabilir. Tedavi bitttiğin de dışkıdan görsel ekler misiniz?
Flagy ise 3 gün kullanıp durumu değerlendirelim, probiyotiğe geçmeden

Yoğun zayıfladıklarında kemik daha belirgin oluyor bir de her kuşun ten rengi aynı ton değil bu nedenle mor yanıltıcı olabilir. Tedavi bitttiğin de dışkıdan görsel ekler misiniz?
Flagy ise 3 gün kullanıp durumu değerlendirelim, probiyotiğe geçmeden
Dışkısı bu sabah siyahlaşmiş durumda normalde akşam ıspanak yedirmiştim o yüzden olabilir mi acaba normalde öncesinde normal duruyordu.kusma yok diyebilirim artık kendi kendine yem yemeyede gidiyor ama hala çok halsiz duruyor sıcak yer arıyor flagy alıp başlayayim İnsaAllah