Spangle Çiftim

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Spangle Çiftim
Albinolar'da aslında spangledir. Bu yüzden böyle bir başlık seçtim. Albino ve gri spangle çiftimi sizlere tanıtmak istedim. Çok gürültülü ötmeyi seviyorlar ve kafes tabanını temizlediğimde kafes köşesinde oynamayı çok seviyorlar :)
b1.jpgb2.jpgb3.jpgb4.jpg

Tevfik

iyikus.com Üyesi
Kardeşim sadece tavsiye olarak söylemek istiyorum. Gazeteyi kaldır altından ve kum koymanı tavsiye ederim. Ben buluyordum, eliyordum ve daha sonra ısıtıp altına koyuyordum (kuşum tabandayken) ama yine de sen bilirsin. He gazete koyacaksanda renkli olmasın sade bir kağıt olabilir.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Normalde 2. basım kağıt koyuyorum. Bittiği için gazete. Düzenli temizlediğim için sıkıntı olmuyor bu durum. Çok süre bekletenler için problem teşkil ediyor bence :D

Merve B.

Veteran
Bende marketlerin reklam kağıtlarını koyuyorum bazen.Genel de beyaz kağıt veya yağlı basın kağıt koyuyorum.Beyaz zaten sorun teşkil etmiyor diğerini de sert oluyor sanırım üşendikleri için kemirmiyorlar :) Ki dediğiniz gibi günlük temizlik yapıyorum.Ancak inadına yapar gibi reklam kağıtlarını koyduğum da benim Bulut efendi ha bire kemiyor :) Kızınca bırakıyor ama kaşla göz arası götürüyor.Yiyorlar mı ki bu kağıtları?Ya da sorun teşkil eder mi?Günlük değişim yaptığım halde :)

Merve B.

Veteran
Okumuştum :) Yemiyordur.Çünkü hep kafesin sağında solunda buluyorum :)Zaten sık kullanmıyorum da :) Daha çok uyarırım yapma diye :) Unutana kadar ikaza devam :D Çok sık kemirmiyor da dikkat çekemediği zamanlarda daha çok yapıyor sıpa :)