Sultan göğüs kanama sorunu

Ismail01

Yeni Üye
Merhaba kuşumu uçması için evde salona bıraktım ve duvara çarptı şimdi de göğsündeki o minik bir çıkıntı var ya orası kanıyor biraz kolonyalı pecete ile sildim ama birşey olur mu diye korkuyorum yuvarlak şeklinde bir yara var lütfen yardım edin ne yapmalıyım deri pomadı var elimde yaralar için onu sürsem iyi gelir mi

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba geçmiş olsun. Öncelikle fotoğraf rica edeceğim. İlk müdahale kanamayı durdurmak olduğu için mısır nişastası kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Ardından yara oksijenli su ile temizlenip antibakteriyel krem ya da pomad sürülmeli. Örneğin teramincin gibi.

Oyla 0

Ismail01

Yeni Üye
Merhaba geçmiş olsun. Öncelikle fotoğraf rica edeceğim. İlk müdahale kanamayı durdurmak olduğu için mısır nişastası kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Ardından yara oksijenli su ile temizlenip antibakteriyel krem ya da pomad sürülmeli. Örneğin teramincin gibi.
Elimde teramic8n var dedig8nizi uygular onu sürerim tesekkurler

Oyla 0

Ismail01

Yeni Üye
Fotograf gonderemiyorum gondereceginiz dosya boyutu çok büyük işlemci bunu işleyemez diyor

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba resim yükleme sitelerine yükleyip paylaşabilirsiniz. Örn: hizliresim.com

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maşallah çok tatlıymış. Sandığımdan daha büyük bir yara gibi. Zamanla kapanacaktır. Kendiliğinden temizler tabi ama banyoluk koymanız gerekiyor.

Oyla 0