Sultan papağan hapşırma gibi hareket

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hacer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hacer

iyikus.com Üyesi
Merhaba, sultan papağanım rahatsızlandı, damlalık ile ctc ve vitamin verirken fazla gitti ve iki gündür bu hareketi yapıyor. Önerisi olan olabilir mi ne yapabilirim. Bu hareketi yaptıkça içim acıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Streamable Video

Zaman kaybetmeden veterinerin görmesi gerekiyor. Sizin yapabileceğiniz pek bir şey kalmamış ne yazık ki. Ortam ısısını yükseltiniz ve sabitleyiniz.

Oyla 0
Zaman kaybetmeden veterinerin görmesi gerekiyor. Sizin yapabileceğiniz pek bir şey kalmamış ne yazık ki. Ortam ısısını yükseltiniz ve sabitleyiniz.
Teşekkür ederim lakin bulunduğum yerde kuşlara bakan hiçbir veteriner hekim yok :’( Tüm veteriner hekimler petçi. Aradım 3 veteriner hekim ile görüştüm bakmadıklarını iletince gruba yazmak istedim. Yine de sağolun varolun.

Oyla 0
Eğer kritik süreci atlatirsa toparlayacaktir. Kursaga inmesi gereken katki yanlış kullanimdan kaynaklı oraya gitmemiş belli ki

Oyla 0
Tekrar merhaba, açıklamanız için çok teşekkür ederim. Dün akşam son olarak sultan papağanımın burun deliklerine benim de burun tıkanıklığımı açmak için kullandığım deniz tuzu suyundan sıktım ve burun deliklerini yumuşak bir peçete ile hafifçe temizlemiştim. Bugün aynı hareketi artık yapmıyor, düzeldi, çok mutluyum. Başka arkadaşlarında başına gelebilme ihtimalini düşünerek yaptığım uygulamayı yazmak istedim. Tabi bu uygulama yanlış olabilir ancak benim kuşumda işe yaradı.

Oyla 0
iyileşmesine çok sevindim. Umarım tez zamanda eski dinamik haline kavuşur.

Oyla 0