Sultan papağanı dışkı nasıl sizce

Dışkı kötü değil ancak boyamasının zamanla gitmesini beklemek lazım

Oyla 0
Bu sürede takviyeleri ihmal etmeyin. Probiyotik ve bira mayası kullanıyorsanız oda güzel olacaktır.

Oyla 0
Bu sürede takviyeleri ihmal etmeyin. Probiyotik ve bira mayası kullanıyorsanız oda güzel olacaktır.
Zaten benim ki zaten dışarıda odadan odaya muffaktaga girip çıkıyor annem nereye o oraya zaten kafese girdiğinde mutlaka elektrolit veriyorum su kaybı bide enerji kaybı için mutlaka her sabah kafes teller alt teller tunek suluk mama kapları sıcak suyla mutlaka temizlerim işe öyle giderim gün boyu annem bakıyor ona çünkü onun omzunda ayrılmiyor bize akşamdan yatacak zaman kafasını kasittir anlayacağiniz babamın yadigari o zaten öyle bakıyordu o??

Oyla 0
Bir miktar boyama her zaman kabul edilebilir ve hastalık yorumu yapılmaması gereken bir dışkıdır. Her kuş farklı karakterde olabileceği gibi dışkılarında bir standardı yoktur.

Oyla 0
öncelikle iç parazit (helmint) için levamizol (ör:sitrax şurup) kullanılabilir

ilaveten, telaşlanıp üzülecek bir durum yok bence

Oyla 0
öncelikle iç parazit (helmint) için levamizol (ör:sitrax şurup) kullanılabilir

ilaveten, telaşlanıp üzülecek bir durum yok bence
Dışkısıni talil ettirdim iç parazit yok dediler bide zaten gece yattigi yerden başka dışkı yerde yok bunu sordum zaten iç parazit varsa gece boyunca hayvan döner dururnuş onu rahatsız edermiş yemesinde icmesinde yeşilik konusunda sorun yaşamıyorum hepsini yiyor birtek sabah kahvalti masasına benden önce gidiyor ekmeği vermeyince kanatlarını açıp bana tisliyor anneme böyle yapmiyor masada savaş çanları var yumurta peynir salatalık domates aci biber ne varsa dalıyor tabak farketmiyor hafta sonu kahvaltı yapmak zor benim sipayla bide kafesi kapısını acmayina öyle böyle bagriyor yani sizde rahatsız erdiyorum herkes saygilar dilerim gününü güzel gecer

Oyla 0
Hayvanimda sorun yok geçen bir fotoğraf attım benim ki sabah dan aksama kadar tunekten tunege gecer yerinde durmaz uykusu geldiğinde kafes asagida yada koltuğun köşesinde uyurda burdan Taha arkasim bir dışkı fotosu atta bakalım demişti bende atayım dedim resim bu yani uyku aldığında çıkıp konduğu yer bundan ibaret saygilar bizden değerli üye arkadaşlarim

Ekli dosyalar

• 20211204_180931.jpg
    20211204_180931.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 5
  • 20211204_190231.jpg
    20211204_190231.jpg
    676 KB · Görüntüleme: 6
Oyla 0