iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Sultan Papağanı için Diazyme 256 Kullanımı

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,889
Çözümler
36
Tepki puanı
10,535
Yaş
29
Konum
Ankara
Sultan Papağanı için Diazyme 256 Kullanımı
Sitemizde ilaçlardan ziyade kuşlarınız için takviye, vitamin ya da benzeri ürünleri tanıtıp nasıl kullanıldığından bahsediyoruz. Bu konuda Tüm kuşlar için uygundur fakat genelde Sultan Papağanları için tercih edilen Diazyme 256'dan bahsedeceğim. Sultan papağanlarının daha sağlıklı ve güçlü olmalarına yardımcı olacak Probiyotikler ve Multienzimler içeren bir gıda katkısıdır. Kutuların içerisinde beyaz toz şeklinde satılır ve kullanılması çok kolaydır. Satın alırken mutlaka üretim ve son kullanma tarihine bakınız!
Diazyme256.jpeg
Diazyme 256 kullanmamızın amacı hastalıkların önceden engellenmesi ve tedavilere gerek kalmadan sultan papağanlarımızı korumaya almaktır. Ancak kuşlarımız hastalanmasın diye kuşlarımızı vitaminlere ve ilaçlara boğmamalıyız. Hazır vitaminlerle beslemek yerine doğal vitaminler içeren sebze ve meyveleri sultan papağanlarımıza yedirmeliyiz. Diazyme haftada ya da 2 haftada 1 vermek yeterli olacaktır.

Diazyme 256 faydaları neledir ?
- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
- Hastalıklara karşı direnci arttırır ve koruma sağlar
- Sindirim sistemini düzenler
- Yediği yemlerin sindirilmemiş ve çiğ şekilde atılımını engeller ve yemlerdeki vitaminlerden maksimum fayda alınmasını sağlar.
- Stresi önler
- İshali önler
- Üreme döneminde dişide yumurta erkekte ise döl verimliliğini arttırır.
- Sindirim sisteminde oluşan zararlı bakterilerin üremesini ve artmasını engeller.
- Ölümcül hastalıklara sebep olan enfeksiyonlara karşı direnci arttırır.

Diazyme 256 nasıl kullanılır ?
Diazyme 256 1 litre suya 1 çay kaşığı gelecek şekilde kullanılır. Ancak 1 litre suya 1 kaşık atıp karıştırarak aynı su kullanılmamalıdır. 1 litreye 1 çay kaşığı sadece bir ölçek olarak düşünün. Suluğunuzun boyutuna göre miktarı ayarlamaya çalışın. Örneğin; suluğunuza çay kaşığının ucuyla ekleyin ve aynı çay kaşığıyla karıştırarak kafesinize koyun. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus Diazyme 256 içeren suyu kafeste sadece 1 gün tutun ertesi gün normal suyunu verin.

Diazyme 256'yı alırken ufak ambalajlardan almaya dikkat edin. Eğer 1 veya 2 kuş besliyorsanız 80 gram lık paketler size 1 yıl boyunca yetecektir fazlasını alırsanız ürünün son kullanma tarihi geçeceğinden kullanamayabilirsiniz.
 
Üst Alt