Sultan Papağanı tırnağında kangren mi var

dalya

Yeni Üye
Birkac hafta önce Sultan papağanımın tırnağında kendi kendine kanama meydana geldi ancak biz fark ettiğimizde durmuştu. Pamuk bastırarak müdahale ettik ve düzeldi gibi görünüyordu. Bir süre sonra tırnağına garip bir şeyler oldu. Kangren olmasından korkuyorum. Lütfen yardım edebilir misiniz ne yapmalıyım?

Tırnakları çürümüş resmen. Yanlış görmediysem biriside düşmüş. Sanırım diğerleride çürüyüp düşücek. Daha öncede buna benzer vakalar görmüştüm ama sebebi konusunda bilgim yok. Diğer arkadaşalrda görünce yorum yapıcaktır. @Doğanay Y. @neanderthalensis @İpek.s
Düşen tırnak kuşu ilk aldığımda zaten oyleydi. Tek tırnaksiz aldim yani.

Merhaba kuşunun tam görselini görebilir miyiz tüm görseller açılmadı maalesef hızlı resim üzerinden yükleyebilirsiniz
Kuşun başka problemleri de varmış gibi geldi bana mümkünse veterinerin görmesinde fayda var

Merhaba kuşunun tam görselini görebilir miyiz tüm görseller açılmadı maalesef hızlı resim üzerinden yükleyebilirsiniz
Kuşun başka problemleri de varmış gibi geldi bana mümkünse veterinerin görmesinde fayda var
Gagasını kırdı birkaç ay önce. Karaciger sorunu oldugunu dusunuyorim En kisa zamanda veterinere götüreceğim teşekkür ederim ilginiz için