Sultan papağanım telin üstünde yürürken düşüyor

Ayşe D.

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar sultan papağanımı alalı bir hafta oldu ve kafesinin tabanındaki telin üstünde yürürken bazen ayağı boşluğa geliyor ve düşüyor düşmesi kuşuma zarar verir mi telin üstüne kağıt koyayım mi

Bu tarz kivrik gagalı kuşlar için uygun değildir ızgara. O ızgaranın çıkarılması gerekiyor tabi düzenli taban temizliği yapilacaksa

Oyla 0
Bu tarz kivrik gagalı kuşlar için uygun değildir ızgara. O ızgaranın çıkarılması gerekiyor tabi düzenli taban temizliği yapilacaksa
Tamam o zaman hemen çıkarıyorum teli zaten o tel varkende 2-3 günde bir temizliyordum 2 günde bir temizlesem olur mu bide kuşumun dışkısı açık yeşil ve yapısı kurumuş köpük gibi acaba neden böyle oldu kuşum çok hareketli hiç hasta gibi değil yeni aldığımız için stresten olabilir mi

Ekli dosyalar

• IMG_20210831_144544.jpg
    IMG_20210831_144544.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Oyla 0
Tamam o zaman hemen çıkarıyorum teli zaten o tel varkende 2-3 günde bir temizliyordum 2 günde bir temizlesem olur mu bide kuşumun dışkısı açık yeşil ve yapısı kurumuş köpük gibi acaba neden böyle oldu kuşum çok hareketli hiç hasta gibi değil yeni aldığımız için stresten olabilir mi
Düzenli derken kast ettiğim haftada 2-3 kez temizliği yönündeydi. Uygun olacaktır. Genelde beslenme kaynaklı bu tarz renk değişimi olur. Probiyotik vermeyi ihmal etmeyiniz

Oyla 0