Sultan papaganımın sağ gözünde sorun mu var

Ayşe D.

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar sultan papaganımın sağ gözünün alt kapağı aşağı inmiş gibi bayadır böyle ama ben yetişkin kuşlarda göz ovallestigi için öyle olduğunu düşünmüştüm bugün bakınca acaba başka bir şey mi var diye düşündüm çünkü sol gözü öyle değil sadece sağ gözünde var ve yüklediğim fotoğrafta tam cikmamis ama aşağı inen kısmında görünen yer kırmızı bir bakar mısınız kuşumun gözüne bir sorun mu var

Ekli dosyalar

• IMG_20220211_11411360.jpg
    IMG_20220211_11411360.jpg
    718.8 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20220211_11393732.jpg
    IMG_20220211_11393732.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 8
Merhaba, eczaneden teramycin göz pomadı ve gentagut göz damlası alınız. Damlayı 4-5 gün süreyle iki gözüne birden birer damla, kremi ise çok yüzeysel olarak göz içine değdirmeden çevresine sürmelisiniz. Kafes tünek ve aksesuarları dezenfekte ediniz

Merhaba, eczaneden teramycin göz pomadı ve gentagut göz damlası alınız. Damlayı 4-5 gün süreyle iki gözüne birden birer damla, kremi ise çok yüzeysel olarak göz içine değdirmeden çevresine sürmelisiniz. Kafes tünek ve aksesuarları dezenfekte ediniz
Tamam çok teşekkür ederim kuşum kremi surmeme izin vermez çünkü elime gelmiyor çok korkuyor damlayı belki damlatabilirim kafes temizliğine çok dikkat ediyorum zaten kuşumu sahipleneli yaklaşık 6 ay oldu o zamandan beri var ben anormal bir şey olmadığını düşündüğüm için hiç önemsemedim kuşumun gözünün öyle olması çok mu ciddi bir şey ileride kotu bir şey olur mu