Taşıma çantası hakkında

GülşahM.

Forum Sakini
Arkadaşlar ben kuşlarımı evde bırakıp bir yere gidemiyorum sürekli aklımda kalıyorlar ve hiç bir şey anlamıyorum gittiğim yerden. Bu bayramda da hiç bir yere gidemedim. Bu taşıma çantasını aranızda kullanıp memnun kalan var mı iyi bir şey mi kuşlar için tam anlayamadım tamamen kapalı gibi duruyor, nefes alma durumları ve rüzgar gelmeme nasıl oluyor?
Screenshot_20230422_234139_trendyol.com_295x640.jpg

Merhaba, ayni cantadan bende var 3 kere kullandım cok guzel canta ve yanla4inda file var oradan hava alıyor, ama hava iyi olsa bile kuslar ufak ruzgar esse hemen hasta oluyor soguk alıyor, tabi bendekiler sultan papağanı onlar çok hassas oluyor😇

Merhaba, ayni cantadan bende var 3 kere kullandım cok guzel canta ve yanla4inda file var oradan hava alıyor, ama hava iyi olsa bile kuslar ufak ruzgar esse hemen hasta oluyor soguk alıyor, tabi bendekiler sultan papağanı onlar çok hassas oluyor😇
Soğuk havadan rüzgardan korumuyor yani malum havalar hep soğuk bir ısınamadı

Bu çantanın deliklerinden giren hava kuşları asla hasta etmez
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Bende ki kuş sayısı bire indiği zaman bende bu ürünü kullanmak istiyorum çünkü benim de aklım fazlası ile kuşlarım da hele ki biri evde tek kalırsa hiç dayanamam ☺️

Bu çantanın deliklerinden giren hava kuşları asla hasta etmez
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Bende ki kuş sayısı bire indiği zaman bende bu ürünü kullanmak istiyorum çünkü benim de aklım fazlası ile kuşlarım da hele ki biri evde tek kalırsa hiç dayanamam ☺️
Vallahi hocam hep aklımızda kalıyor sanırım sadece abime emanet edebilirim kuşlarımı çünkü o tam bir kuş hastası başka birine emanet edemiyorum bile, abimde artık evde olmadığı için bırakamıyorum. Bir de benim dişi kuşum bana çok düşkün geçen sefer anneme bırakmıştım geldiğimde uzun tüylerini düşürmüştü, o günden sonra riske girmemeye karar verdim en iyisi bu çantayı almak😃