Tek muhabbet için 45x35x40 kaliteli kafes tavsiyesi

Ahmete78

iyikus.com Üyesi
Merhaba,

Mevcut kafes küçük geliyor diye düşünüyorum. Uzunluğu 60-65 cm olan çift haneler de tek kuş için çok büyük. En ideali 45x35x40 üretim kafesi gibi (bu ebat piyasada üretim kafesi olarak geçiyor). Şuanda kullandığım kafesin markası "Cemil". Bu kafesin ön arka yüz telleri yatay. Piyasada yatay telli 45x35x40 kafes bulamadım. Aşağıdaki özellikleri bulunduran kafes markası önerileriniz nelerdir?

- 45X35X40 ebatlarında
- Telleri kalın, paslanmayan ve kaplaması dökülmeyen
- Otomatik yemliğe uygun kapısısı olan
- Taban ızgarası bulunan

Merhaba,

Aslına bu tür ölçülere çok da takılmamak gerekiyor. Yani 60 cm lik kafes emin olun çok da büyük değil. Bütçeniz en son ne kadar vermeye müsait?

Son düzenleme:
Merhaba,

Aslına bu tür ölçülere çok da takılmama gerekiyor. Yani 60 cm lik kafes emin olun çok da büyük değil. Bütçeniz en son ne kadar vermeye müsait?
250 TL'ye kadar bütçe ayırdım. Aslında sık sık kafes dışına çıkarıyoruz, mevcut kafesten mutsuz değil gibi. Kafesin içindeyken aşırı kanat çırpma ya da kendini sağa sola vurma da yok ama yine de bir üst ebatta daha rahat eder diye düşünüyorum.

ucuz birşey ariyorsanız İzmir'de Kafesçi Orhan heryere gönderiyor, ızgaralı 60-70tl , kalın telli, ben memnunum. aynı kalite ürünleri internette 150tl ye satıyorlar. tabi ki Rüştü beyin yazdığı ürün üst segment

Screenshot_20210420-213248_Facebook.jpg