Theranekron D6

Abi uru çıkartırken narkoz kullanacaklar yüksek ihtimalle o yüzden de Narkozu kaldıramaz dediler. Narkozsuz yapın desem kabul ederler mi? Bugün burda bir veterinere daha yazdım cevap verme gereği bile duymuyorlar. En son çare üretici bulmaya çalışabilirim, tabi onlarda kabul ederse. Gerçekten çok huzursuzum, ister istemez etkiliyo insanı. Eğer bu süreçte de kırıcı olduysam kusura bakmayın, en kötü senaryo insanın aklından çıkmıyor. Keşke kendim yapabilsem de o da rahatlasa bende...

Sen söyle narkoz vermeden yapın operasyonu de kabul etmezlerse başka bir veteriner yada daha önce bu tip urları çıkarmış bir üretici bulmaya çalış. İstanbulda olsan ben bile çıkarırdım o derece :)

Sen söyle narkoz vermeden yapın operasyonu de kabul etmezlerse başka bir veteriner yada daha önce bu tip urları çıkarmış bir üretici bulmaya çalış. İstanbulda olsan ben bile çıkarırdım o derece :)
Şahsen ben riske giremezdim çünkü bazen yanlış bir kesim sıkıntı yaratabiliyor. Yatay kesik atanlar görüyorum mesela, tamamen yanlış bir uygulama. Dik kesik atılmalı ve mümkün olduğu kadar küçük kesilmeli. Sinirlerde söz konusu tabi. Sinirlere denk getirmemeli kesiği.

Son düzenleme: