Uykusuzluk

klonemo25

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar Merhaba kuşumda durduk yere ısırma sıkıntısı oldu acaba uykusuzlukdan olabilirmi çünkü gözlerinde sanki bi Uykusuzluk varmış gibi ?

Kuşunuz dişi midir? Kızgınlık dönemlerinde ya da hoşnut olmadığında ısırma eğilimine gidiyorlar.

Oyla 0
kuşum erkek eskiden elimi uzatınca geliyordu şimdi oyuncak almıştım 1 hafta kafes içinde kaldı çıkardıktan sonra ısırmaya başladı

Oyla 0
Oyuncağına zaafı var belli ki. Bunu eğitim amaçlı ödül olarak kullanabilirsiniz ya da unutturmak için ortamdan kaldırabilirsiniz

Oyla 0
Örneğin elinize geldiğinde onu gösterip oyuncağa odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da kafanıza konmasını istiyorsunuz, oraya yöneltmek için onu kullanabilirsiniz. Dahası eğer istediğiniz hareketi uyguladı, ödüllendirildiğini bilmesi gerekir. Oyuncağı gösterip oynamasına izin verebilirsiniz ve bunu her başarılı hareketi sonrası tekrarlayabilirsiniz.

Oyla 0
troysd krem sürdüm birde ben kuşuma sürekli suyuna b vitamini koyuyorum acaba sıkıntı olurmu ?

Son düzenleme:
Oyla 0
troysd krem sürdüm birde ben kuşuma sürekli suyuna b vitamini koyuyorum acaba sıkıntı olurmu ?
Evet olacaktır. Devamlı tüye girmesine sebep olabilir. Haftada 1 yeterli.
Ceresinde de mantar yada kabuklu yaralar var. Arkadaşımızın önerdiği ürünler kullanılabilir.

Oyla 0
beyaz vazalin troysd kremini sürdüm 12 gibi bir daha süreceğim vazalini alıp en kısa sürede süreceğim umarım düzelir.

Oyla 0