Versele Laga Prestige - Benelux Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Yemi Karşılaştırma

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Budgies condıtıoner:
panicum sarı% 27, soyulmuş yulaf% 27, Japon darı% 17, sarı darı% 10, kırmızı darı% 8, kolza tohumu% 5, nijer tohumu% 3, keten tohumu% 2, kanarya tohumu% 1
Konuyu hortlatayım da. Bu Versela’nın ne saçma karışımları var ya. %27 yulaf nedir ya? Resmen saçmalık. Yapıyorsan adam gibi karışım yap.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Şu yem konusuna gerçekten el atmam lazım benim. Piyasada adam akıllı 2-3 yemden başka düzgün yem yok YAHU. Ben el atarım bu işe ileride.

mtmtk2005

iyikus.com Üyesi
Buranın tavsiyesiyle benelux aldım. Memnunmuyum evet kuşum seçmiyor yiyor. Fakat aklımda deli sorular yokmu? Evet var :D
Konuyu hortlatmış olacağım ama, forumda da kuş besleme işinde de yeniyim. Şimdilik biri iki buçuk aylık biri bir buçuk aylık dişi-erkek iki kuşum var. Benelux tam 1 sene önce aldınız kullandınız. Memnun muydunuz? Hala kullanıyor musunuz?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Konuyu hortlatmış olacağım ama, forumda da kuş besleme işinde de yeniyim. Şimdilik biri iki buçuk aylık biri bir buçuk aylık dişi-erkek iki kuşum var. Benelux tam 1 sene önce aldınız kullandınız. Memnun muydunuz? Hala kullanıyor musunuz?
kendime göre cevap vereyim: şuan benelüx kullanıyorum sadece ve yaklaşık 9. ayım bu yemle. Alınabilecek yemler arasında bence en iyisi. Ancak beklediğim markalar gelirse geri plana atılabilir bir yem olabilir benim için. Örneğin deli nature

Pastel

Forum Sakini
Bu yem olayı askerlik gibi sanırım:)
Aynı yerde askerlik yapan farklı kişiler den anıları dinleyince birbiri ile alakası olmuyor :)
Acemi herkese olduğu gibi ilk başta Petshop elindeki satamadığı üründen tek kuşa 2 paket verdi. Forum dan gözümüz açılınca :) sizlerin sayesinde GM sipariş ettim 2 paket, sadece bir yemlik kullandım. Sonra veterinere gittiğimiz de hangi yem kullanıyorsun dedi GM dedim olmaz onun daldarisi güzel, yemi VL kullan dedi . Varmış orada VL onuda aldık. :) Pastel in bir dolap dolusu yemi var şuan :)

Tarçın&Duman

iyikus.com Üyesi
Bu yem olayı askerlik gibi sanırım:)
Aynı yerde askerlik yapan farklı kişiler den anıları dinleyince birbiri ile alakası olmuyor :)
Acemi herkese olduğu gibi ilk başta Petshop elindeki satamadığı üründen tek kuşa 2 paket verdi. Forum dan gözümüz açılınca :) sizlerin sayesinde GM sipariş ettim 2 paket, sadece bir yemlik kullandım. Sonra veterinere gittiğimiz de hangi yem kullanıyorsun dedi GM dedim olmaz onun daldarisi güzel, yemi VL kullan dedi . Varmış orada VL onuda aldık. :) Pastel in bir dolap dolusu yemi var şuan :)
İnsanlar ellerindeki malzemeyi satmak için gerçekten çok enteresan şeyler yapıyorlar. Garden mix de güzel VL de güzel. Yeter ki paketin içinde güzel yerde muhafaza edilmiş olsun, içinde boyalı ekmek ya da renklendirilmiş yem gibi şeyler barındırmasın, oranları düzgün olsun, besleyici olsun yeter.
VL, Garden Mix pembe, Beaks meyvesiz olan, Witte molen, Benelux, G1 experience, Deli Nature, Natural, Bravo 302 bunlar şu an aklıma gelen, kullanan kişilerin kuşun yem yeme durumuna göre beğendiği ve memnun kaldığı markalar hep zaten.

mtmtk2005

iyikus.com Üyesi
kendime göre cevap vereyim: şuan benelüx kullanıyorum sadece ve yaklaşık 9. ayım bu yemle. Alınabilecek yemler arasında bence en iyisi. Ancak beklediğim markalar gelirse geri plana atılabilir bir yem olabilir benim için. Örneğin deli nature
Anladım çok teşekkür ederim. Peki deli naturaden başkacada bu güzeldir. Bunuda beğenirim dediğiniz yem var mı?