Versele Laga Prestige Sultan Papağanı Yemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Evde karantinada canınız sıkılıyor ise bu yemi alıp bi güzel çekirdek ve aspir ayıklayabilirsiniz

1 kg yem paketinin yarısı çekirdek, %20'si aspir geri kalanlarla yetiniyorsunuz.

Sultan papağanı için kesinlikle önermiyorum çekirdek oranı bu kadar fazla olan bir yem asla Sultan papağanlarına verilemez.

Aşağıya ayıkladığım çekirdekler ile yem fotoğrafı atıyorum, çekirdeklerin %50'sini ayırmama rağmen yemde kalan çekirdek miktarı hala fazla, aspir deseniz uğraşamadım ayıklamak için öylece çöpe gidecek.

resim_2020-12-14_231835.png
Alıntıdır.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu karışım aslında paraket dediğimiz küçük papağan grubunun yemi. Forpuslar, cennetler, sultan papağanlarına göre yapılmış ortak bir karma. İçeriği iyi bence.

MiniKuş

Veteran
Bu yem Cennet papağanları için harika bir yem. Tohum kalitesi oranlar çok iyi. Neden beğenmedimiz anlamadım? Bence gayet güzel bir yem.

ADRIAN

Yeni Üye
Konu bana ait olup başka forum sitesinden iznim olmadan alınmıştır. Link paylaşmak yasak değil ise şayet ilgili forum sitesinde yaptığım paylaşımı sizlerle de paylaşmak isterim.

Ürün incelemesi yapıyoruz ve bambaşka bir sitede benim yaptığım ürün incelemesi iznim dışında paylaşılmış oluyor bu konuda aksiyon alınırsa sevinirim.

MiniKuş

Veteran
Konu bana ait olup başka forum sitesinden iznim olmadan alınmıştır. Link paylaşmak yasak değil ise şayet ilgili forum sitesinde yaptığım paylaşımı sizlerle de paylaşmak isterim.

Ürün incelemesi yapıyoruz ve bambaşka bir sitede benim yaptığım ürün incelemesi iznim dışında paylaşılmış oluyor bu konuda aksiyon alınırsa sevinirim.
Başka siteye ait link paylaşmak yasak. Rica etsem bana özelden atabilir misiniz linki?

MiniKuş

Veteran
Merhaba Ümit,

Kusura bakma arkadaş konunun en altına Alıntı olduğunu belirtmiş yeni farkettim. Sorun yok konu kalabilir :")
Büyük ihtimal kötü niyetle koymamıştır buraya konuyu. Buradaki insanlarında haberi olsun diye koymuştur ama bana yinede gayet güzel gelen bir yem.

MiniKuş

Veteran
İlk zamanlar güzeldi lakin şu sıralar içeriği çok düzensiz çekirdek ve aspir oranı çok aşırı derecede fazla bu sebeple pek tercih etmiyorum.
Bir ara ben Versele laga paraket yemide kullandım. Garden Mix markada kullandım bana Garden Mix hem fiyat hem içerik açısındam daha cazip geldi. Onuda kullanabilirsiniz.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba @ADRIAN , diğer forum sitelerinden farklı olarak ürünleri inceleyip, genelde analizlerini kullananlarca ortak yapar, fikirler yürütüp kullanışlı olup olmadığına karar veririz. Bu nedenle olsa gerek, arkadaşımız alıntı olduğunu belirterek konunuzu taşımış. Normalde kullanımlarımız doğrultusunda hareket ederiz ve kendi kullanmadığımız ürünlerle alakalı tanıtım açmayız!
Müsait olduğunuzda kendi konunuzu siz açarak kalıcılığını sağlayınız. Bu konuyu o konu ile birleştireceğim.
Hoş geldiniz tekrar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...