iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Veteriner Hekim Dr. Filiz Demirel ‘Doğal ortamdan koparılan hayvanların satışı kesinlikle önlenmelidir’

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
9,167
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Veteriner Hekim Dr. Filiz Demirel ‘Doğal ortamdan koparılan hayvanların satışı kesinlikle önlenmelidir’
Merhaba arkadaşlar, altta sunmuş olduğum pdf dosyasında röportajın tamamını okuyabilirsiniz. Duyarlı olduğumuz bu konuda yapılmış harika bir röportaj.

DR. FİLİZ DEMİREL (ÖZDOĞAN), 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesini derece ile bitirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde gıda kontrol müfettişliği, Fatih Hayvan Hastanesinde poliklinik veteriner hekimliği gibi görevlerde bulundu. Eşiyle birlikte Iroquois Falls Animal Hospital’da 1996 yılına kadar çalışan Filiz Demirel 1996 yılında kurdukları İstanbul Kuş, Egzotik ve Pet kliniğinde Kanatlı Hayvanlar Veteriner Hekimi olarak mesleğine devam etmektedir. Demirel İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde doktora çalışmasını bitirerek Dr. ünvanını almıştır. Klinisyen Veteriner Hekimleri Derneği’nin kuruluşunda da önemli hizmetleri olmuştur. Filiz Demirel, Association of Avian Veterinarians, Veterinary Information Network (VIN), Klinisyen Veteriner Hekimleri Derneği. International Academy of Veterinary PainMana- gement, FECAVA, WSAVA, Istanbul Veteriner Hekimleri Odası. TSAVA gibi kuruluşların üyesidir.
drfiliz.jpg

Ekteki dosyadan Röportajın tamamına ulaşabilirsiniz;
 

Ekli dosyalar

  • Dr.Filiz-Demirelin-Pet-İnfo-Dergisi-ile-söyleşisi.pdf
    841.9 KB · Görüntüleme: 21
Üst Alt