Veteriner Listesi

Mzafa

Forum Sakini
Merhaba Arkadaşlar,
Sitede çoğu kez farklı farklı şehirlerden kuşlardan anlayan veteriner başlıkları gördüğüm için böyle bir başlık açmak istedim.
Herkes tecrübe ettiği, gittiği veterinerleri şehir ve veteriner adı olarak buraya yazarsa ulaşma şansı daha kolay olacaktır diye düşünüyorum.
Sağlıklı günler :)

Uzun zamandır aklımda olan birşeydi benden önce davranmissiniz iyide olmuş telefon numarası da eklersek daha iyi olur bence

Son düzenleme:
Ankara / ayranci Çankaya veteriner tani tedavi merkezi de oldukça ilgili ancak daha çok diğer canlilarla ilgililer.

Son düzenleme:
Ankara Çankayada veteriner tanı tedavi merkezi dışında önerebileceğiniz veteriner var mı?

Çankaya bölgesinde kavaklıdere veteriner ve ayrancı veteriner kliniğini tavsiye edebilirim. Kavaklıdere vet. kliniği biraz daha ekonomik bir seçenek olur

Çankaya bölgesinde kavaklıdere veteriner ve ayrancı veteriner kliniğini tavsiye edebilirim. Kavaklıdere vet. kliniği biraz daha ekonomik bir seçenek olur
Tüy kırıklarını aldıktan sonra kavaklıdere vet. e gitmiştik ve hiçbir sorunu olmadığını söylemişlerdi, eve döndüğümüzdeyse kuşumuzun bir tüy kırığı daha olduğunu gördük ayrıca hala kanadıyla oynayıp bağırıyor, kendiliğinden geceçeğini söylüyorlar ancak kuşum aylardır böyle ve hiçbir değişim olmadı ben de bu sebeple biraz endişeliyim. Kendi haline bırakmak istiyorum ama tüylerini pinçik pinçik etmişken nasıl kendi kendine düzelebilir ki

Boyunluk takılabilir. Tüy yolma sebebi bitlerden dolayı değilse stres kaynaklı yapıyorlar. Kimi zaman yanına bir eş almak çözümken tam tersi de olabilir :( İlginizi arttırmalısınız vya sınırlarına özen göstermelisiniz