Vilmectin damla

Firat40

iyikus.com Üyesi
Iyi akşamlar. Muhabbet kuşum 2-3 gündür bayagi kaşınıyor. Kanatlarını sırtını kaşıyor. Hatta kafasin8 bacaklarinin arasindan sokup alt taraflarini kaşıyor. Dün aksamdan itibarende ishal oldu. Böyle sıvı yogurt şeklinde. Avidiare alip suyuna kattim. Bugunde diğer cennet papaganlarim kasinmaya basladi. Sprey sikiyorum ama nafile. Kafeslerini tuneklerini sık sık temizliyorum. Internetten araştırdım. Herkes vilmectin öneriyor. Ancak iki gündür petshop ve eczanelerde bulamadim. Ankara yenimahallede oturuyorum. Bu ilaci nerde bulabilirim lütfen yardim edin.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, Ankara'da Ulus Akvaryum ve Kuş halinin yanında zirai ilaç satan yerler var. 2 dükkan olması lazım. İkisinde de mevcut. Gitmişken ishal içinde Sulphamazethine almanızı öneririm orada satılıyor. İshal için çok etkili bir ilaçtır. Eğer vitamin ihtiyacınız varsa; B vitamini için Beforvel çok iyidir. Multi vitamin olarak da vitaform temin edebilirsiniz oradan.

Alırken SKT kontrol etmeyi unutmayınız...

Oyla 0

Firat40

iyikus.com Üyesi
Merhaba, Ankara'da Ulus Akvaryum ve Kuş halinin yanında zirai ilaç satan yerler var. 2 dükkan olması lazım. İkisinde de mevcut. Gitmişken ishal içinde Sulphamazethine almanızı öneririm orada satılıyor. İshal için çok etkili bir ilaçtır. Eğer vitamin ihtiyacınız varsa; B vitamini için Beforvel çok iyidir. Multi vitamin olarak da vitaform temin edebilirsiniz oradan.

Alırken SKT kontrol etmeyi unutmayınız...
Vitamin olarak avivit... avilin ve aniper sol var. Bunlar yeterli olmazmi sizce yazıdikarınızımı alsam. Teşekkürler

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Avi ürünlerini kullandım daha onca ama gözle görülür etkisini göremedim. Bu nedenle bence çok yeterli bir marka değil ama hiç yoktan iyidir. Ben bu bahsettiğim ürünleri kullanıyorum vitaform hariç. Onun yerine tolyamin forte aldım internetten.

Oyla 0